• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Mods Sirius Mods VEGA Rda Tanıtım ve Bilgilendirme Başlığı

@engin bey selamlar görseldeki bütün parçalar ve capler (ultem) kutu içeriğine dahilmidir.

Bir inceleme videosu görsek de rahatlasak. Bu ayı(zira sonunda Spica pro’ya kavuşuyorum) ve küçük squonk mod bulamadığım sürece pas geçeceğim ama merak işte insanı kaşındırıyor :D

Bf mod bakınıyorum şimdiden Vega için sadece.

Hayirlı olsun heycanla bekliyorum. Fiyat ne olucak peki

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Yurt dışı satış rakamı Spica Pro ile aynı. Spica Pro yurt içine 300TL'den satıldığına göre muhtemelen o rakamda olacak ama lütfen olmasın. Helix Kit'de yine 160TL'den satıldı. Yani düz mantıkla global fiyatının ortalama %40'ına yurt içinde satılıyor. 65€ x 6,38TL = 414,70 / 2.5 = 165TL, 129€ x 6,38TL = 823TL / 2.5 = 329TL

Lakin olmasa iyi olur.

Çok iyi olur.

Bomba olur.

Öyle böyle iyi olmaz yani çok çok iyi olur.

Acaip iyi olur.

Olmasın yani.

Arkadaşlar Bf mod dan bahsedenler var ama ben Bf pin ile alakalı birşey göremedim beni aydınlatırmısınız Bf pin mevcut mu acaba?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Seri zincir çekimler hariç ben nispeten buharının serin kalacağını düşünüyorum özellikle komple pom parçalar ile. Zincir çekim sonrası da soğutması biraz zor olacak gibi. Metal, pei, pom ve seramiğe oranla daha çabuk ısınıp soğuyor. Aslında şu Zeta'da olduğu gibi iç tarafı seramik bir cap olsa süper olacak RDA'larda.

Edit: Seramik olunca da 3 - 5 ayda bir değiştirilebilir bir şey olması lazım tabii. Uzun süre kullanımda seramik de sıkıntılı :)

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt