• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Vega?

Rda diyor hocam zaten yeni edindiginiz Spica pro RTA :) bunu da kardeş olarak alırsınız artık :)

Başarılar dileyeyim :)

300den aşağı olcağını düşünmüyorum. BF pin olduğuna göre yandan hava kanallı olucak. Ayrıca deck içindeki değiştirilebilir parçaların spica ile uyumlu olduğu söylenildi diğer platformda. Enteresan bir rda ile karşılaşıcaz belli ki. Hayırlı olsun şimdiden :)

Ekim sonu gelecek bir şeyler diyordu Engin abi demek rda geliyor :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Estağfurullah fiyat hakkında konuşmak benim de haddim değil tabikide fakat güncel yerli atomizer fiyatlarından yola çıkarak fiyatın aşağı yukarı 250-300 seviyelerinde olacağını düşünüyorum. Herkes gibi bende 200 olsun bizim olsun taraftarıyım ama şuan klon atomizerler bile 130-140dan başlıyor o yüzden 300 altı olursa ne mutlu bize dedim. Benimkisi bir fikir sadece :)

yok Hocam ben size muhalefet olsun diye yazmadım. 200 'ün altı olmalı olmazsa da kullanıcılar boykot etmeli... Yoksa gidişat iyi değil... ida 180 - 200 mekanik mod 300... Fiyatlar yüksek Hocam, tepki gösterilmeli bütün derdim bu. Üreticinin haklı sebepleri varsa da açık seçik yazmalı ki bilelim... Bize de fiyatlar yüksekmiş gibi gelmesin.

Hocam aslına bakarsanız biz kullanıcıyız. Bunun maliyetini de göz önünde bulundurmak gerekir.

1. Mühendislik hizmeti
2. Malzeme tedariği
3. Tedarik edilen malzemenin işlenmesi
4. Prototip ürünler için testler vs vs

Yani son kullanıcıya gelene kadar çok işlem var :) ya kalitesiz ürün tercih edelim? Ya da bu kalitenin diyetini ödeyelim?

Evet 300TL biraz fazla. Daha düşük marjlarla satış yapılması hem sürümü arttıracak hem kullanıcı dostu bir ürün olacak :)

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,837Kullanıcılar
mevik24Son Üye
Geri
Üst Alt