• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Vega?

Her türlü alınır, uluslararası standartlarda kalitede bir rda olmuş, kutu içeriğinin böyle zengin olması ve özenilmesi, tebrik ederim, böyle uzun aralıklarla ürün çıkarılmasının faydası işte, kutu, malzeme kalitesi ve kutu içeriği harika, decki görmek için sabırsızlanıyorum, umduğum gibi bottom air flow bir rda olmuş, satışa çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Atomizerın dış çeperinin içine gizli, deckten bağımsız, driptip altından girip coil altına açılan, spiral şekilde aşağıya inen bir hava kanalıydı benim çizdiğim. Alttan beslemeyi de yine 510 pozitif pin içinden pamuk yuvalarına göndermiştim. Hatta hareketli baca (spica prodaki) aklıma geldi, tasarıma dahil ettim, 2 gün sonra Spica pro çıktı. Engin beyle de muhabbetini çevirdik hatta, 2 oldu pişti olduğumuz gibi. :) Belli ki kafalar aynı çalışıyor. Kalıpçı mıdır nedir? :D

Duyduk geldik ????
@CnrDnz @Nacruno hocamın paylaştığı fotoğraflara bakıp az çok atomizeri çözdüm ve çok hoşuma gitti.
Kayfun stili bir deck ama altında spica pro'daki yaprak hava kanalları var gibi geldi bana.
Ayrıca aşağıda paylaştığım fotoğraf büyütünce aşırı pikselleşse de az çok belli oluyor. Napalım şimdilik elimizde bu var. Mavi işaretlediğim alandan hava giriyor ve Kırmızı işaretlediğim alandaki yaprak hava kanalından çıkıyor, yani alttan besleme olacak gibi. Yeşil işaretlediğim alandan anladığım kadarıyla likit haznesi olacak, yani Rdta stiline benzer olacak ama aslında Rda olacak. Haznesi 1-1.5ml şeklinde az olur. Bana Berserker Rda şeklinde olacak gibi geldi. Bu dediklerim tahmin tabiki. Çıkınca göreceğiz artık.
4138F16F-6A6F-46BB-BA03-FCB196117F9C.jpeg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ben de aynı düşüncedeyim hocam. Yeşil alandan likit gelecek pamuğu beslicek, mavi alandan hava gelip kırmızı alandan coile vurucak gibi duruyor. Enteresan bir rda ile karşı karşıyayız :) Bir de decki görebilseydik keşke :) Yakında görürüz umarım.

Bu ay sonuna kadar çıkar mı acaba satışa? Bu yerli üreticiler neden hep gizemli işleri seviyorlar ? Hala bir açıklama yok.

Haftaya Cumartesi filan podyuma çıkar mı acaba dedim; HoV Hamburg’da adları geçiyor zira.

83732a74966d4101e8247fb14c5024b9.jpg
acfb218bc6e03d8b5f859c3da385206e.jpg

Zamanı geriye alabilme şansım olsaydı eğer, “merhaba” dan ileri gitmezdim...

Hava akisi dl icin cok iyi dusunulmus olabilir lakin pure mtl diye sunulan bir urunde, bu kadar buyuk hava akisi deliklerinin olmasina bir anlam veremedim. Mtl icin delikler buyuk degil mi? Ben yanlis gorduysem duzeltiniz lutfen.

• Beğendim
Tepkiler: CmZ
1,931Konular
128,767Mesajlar
9,877Kullanıcılar
Oguzhank99Son Üye
Geri
Üst Alt