• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Vega?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Notoy ya da Nolegal RDA gibi BF ve alttan hava akımlı olabilir. Fiyat konusunda da hemfikirim. 300 bandında olur ama olmamalı :) Helix Kit gibi butik bir iş yaptılarsa 300 bandında olur. Klasik RDA tarzında bir ürün ise 150-200TL gibi olmalı en fazla. Ben butik bir ürün olacağını düşünüyorum. Değiştirilebilir deck parçalarını ben anlamlandıramadım açıkçası ve merak ediyorum ne olacak diye.

Hocam ida gibi 3-4 parçadan oluşan bir rda 200 bandından satılıyorsa vega rda 300 olursa ben şaşırmam. Esasında aşağı yukarı aynı fikirlere sahibiz. Ama @Aykutumut hocamın dediği gibi mühendislik, arge çalışması, malzeme kalitesi ve fiyatlarını göz önüne alırsak benim tahmin ettiğim fiyat belli. Ürün çıktıktan sonra daha detaylı düşünme fırsatımız olur. Sevgiler :)

Valla daha ürünü tam anlamıyla göremedik. Fakat söylediğiniz Helix kit gibi butik olabilir. Değiştirilebilir deck parçalarını bende tam anlayamadım ama heralde tahminimce spica pro deckine uyumlu bir topcap tasarımı gelebilir diye düşünüyorum. Ama hem BF hem alttan hava akımlı nasıl olcak hala kafamda oturtamadım :) Spica pro'daki 3,5,7 yapraklı 510 pinlerle kullanılabilen üstten damlatmalı bir rda olabilir. Yapraklı 510pin sökülüp BF tarzı kullanılan bir yandan hava kanallı bir topcap de olabilir. Ve tabiki ultem parçalar olacaktır diye düşünüyorum. Boş atıyorum şuan ama Sirius mods, sabit spica pro decki üzerinde kişiselleştirilebilen bir spica yoluna doğru gidiyor gibi geliyor bana. Bunu Helix kitte gördük :) Söylediğiniz rdalara bir bakayım hiç duymamıştım. Yeni bir şey duyunca araştırma isteği doğuyor hep bende :) Klasik bir rda olacağını düşünmüyorum çünkü Sirius mods hep yenilikçi tasarımlarla çıkış yapıyor. Ondan aklıma geleni dümdüz yazdım üstadım :D Benim firmadan sıradaki beklentim tek pilli DNA yada yihi bir moddu. Yerli üretim bir mod kullanmak isterim açıkçası :)

Edit : Fiyat konusunda hemfirim sizlerle yazmayı unutmuşum.

Yerli tedarikçimizin ürettiği ürünün klonunu kullanan çok arkadaşımız var :) bence fiyatlar biraz daha çekilerek klonların önü kesilmeli diye düşünüyorum. En azından ülkemizde bari yerli ürünün klonunu kullanmayalım :)

Umarım aroma yönünden bizi şaşırtacak bir çalışma yapmışlardır. Spica pro ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Squonk modumu satmak üzereydim ki rda çıkaracağını öğrendim. @oXelight hocam inşallah yakında güzel bir inceleme videosu yayınlar.

1 yıl önce alttan hava üflemeli, alttan beslemeli bir rda çizmiştim. Hatta hava girişi de epey orijinal bir fikirin ürünüydü. Helis kit çıkmadan 1-2 ay önce de Engin beye tasarımı gönderip üretir mi üretmez mi diye sordum. Çok benzer bir ürün üzerinde çalışıyoruz zaten demişti. :)
İnşallah o hava girişini uygulayabilmiştir. Eğer uyguladıysa yine çokça konuşulacak bir yenilik hayata geçmiş olur. Hayırlısı. :)

1,931Konular
128,767Mesajlar
9,877Kullanıcılar
Oguzhank99Son Üye
Geri
Üst Alt