• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Vega?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Azizim sanırım benim gibi bir çok arkadaş vardır, High End sınırlı sayıda üretilmiş ürünler kovalayan koleksiyon hastaları. Ve yinede yerli üretilen her üründen bir tane en az alıp kullanmasakta destek vermek amaçlı hareket edeni. Ben The shed grubuna üye olmasam nerden görecektim bu incelemeyi. Ben şahsen takılmam ama bilgi paylaşımında da bir sınır gözetmem. High end ürünleri öğrendiğimde nasıl paylaşıyorsam özel gruplardaki bilgileri burada bu bilgiyi de paylaşırım. Nazarımda bir farkı yok.

VQ1vWP.jpg
hala bekliyoruz..

Yanlış anlamayın, size karşı bir kelamım olmadı. Haklısınız paylaşmakta ki olmayan bir şey de paylaşmadınız sonuçta. Videonun youtube'a yüklenmesi ile ilgiliydi yorumum. Her ne olursa olsun, yapılan garip ve anlamsız da olsa (yabancı birinin incelemesi-yurt içinden önce yurt dışında satışa çıkması v. b.) yine de saygı duymak gerek üreticinin isteğine diye düşünüyorum.

Hocam kendi adıma bu ve benzer durumlar için söyleyebileceğim tek şey : üzülüyorum... Keşke önce biz görseydik, keşke önce biz satın alabilseydik... Keşke -ulan iki katını ödüyorum ama helâl olsun be elin falancasına mum olmuyorum ,benim toprağımdan biri, birileri çıkıp bütün olumsuzluklara rağmen bu iş nasıl yapılır gösteriyorlar. Diyebilseydim...
Diyemiyorum ama... Diyebildiğim tek şey üretici beni iplemiyorsa benim de üreticiyi düşünmeme gerek yok.. Üzülüyorum ya... Neyse... Yapılan şey ayıp.

Arkadaşlar yurtiçi ve yurt dışı satış ve tanıtım faaliyetlerini aynı ana denk getirmek için yoğun bir hazırlık süreci içerisinde olduğumuzdan, sizlere gerekli olan geri dönüşleri gerçekleştirmekte ve bilgilendirmekte geç kaldığımızı biliyor ve özür diliyoruz. ürünümüzün detaylı özelliklerini aşağıda paylaşıyoruz. Sizleri seviyoruz ve her daim bizlere vermiş olduğunuz desteğiniz için teşekkür ederiz.

Bir çok özelliği bir arada sunan Vega RDA’nın özellikleri

PEI tank üzerinde bulunan hava kanalları tasarımı sayesinde, içim esnasında kendi kendini soğutma özelliği.

( Benzer ölçülere sahip ürünlerin aynı kurulumları ile yapılan testlerde çok daha geç ısınmaktadır. )

Havuz izolatorü aynı anda 4 farklı noktadan eş zamanlı likit beslemesi sağlamaktadır.

Havuz izolatörü sayesinde likit birikimi sağlanaraktan farklı bir içim keyfi sunmaktayız.

Gerçek MTL ve Gerçek DL deneyimini bir arada sunmaktadır.

Çok sıkı ile çok geniş arasında, çok seçenekli bir içim yelpazesi sunmaktadır.

( MTL kutup ile 3lük ve 7lik pin + DL kutup ile 3lük ve 7pin )

Kutudan içinden çıkan değiştirilebilir parçalar sayesinde çok farklı görseller sunmaktadır.

MTL Driptipler ( 13a,13b) Geniş DL diriptiplere( 14a,14b) takılarakta farklı bir içim deneyimi sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Ölçüler =22 x (28,5–25)mm

Ağırlık =26gr

Malzeme= SS304/POM/PEEK/PEI

Eğer samimi iseniz lütfen indirim yapın... Meselâ yüzde yirmi samimi iseniz yüzde yirmi indirim, yüzde otuz samimi iseniz yüzde otuz indirim... Tabii ki takdir tasarruf yine sizindir, şimdiden emeğinize sağlık... Saygılarımla...
Düzenleme : İmlâ

Ekli dosyalar

• 20191127_173426.jpg
    20191127_173426.jpg
    35.5 KB · Görüldü: 68
  • Beğendim
Tepkiler: CmZ
Gec gelen bilgiler icin tesekkurler. Keske fiyati da yazilsaydi. Malum ulkede birsey satin alinirken kaliteden once fiyatina bakilir oldu.Ulkede esigara faaliyetini yuruten mikenk tasi olmus topu topu iki forum var. Yeni bir urun cikacak ve kimse foto disinda bisey bilmiyor, sanat galerisindeki insanlar gibi bakip bakip yorum yapiyor. Size rose atomizerlerini ureten eden modstan ornek vereyim. Eden mods rose v3 yapim asamasindayken bir kac prototipi kendilerini takip eden hatri sayilir bir kac kullanicisina gonderdi ve bu kisiler donusumlu olarak bu atoyu kullandilar ve deneyimlerini uzun uzun yazdilar ve hatta teknik detay ve base fotografi paylasmadan yorumlarini gruplarinda paylastilar ki insanlar ellerine nasil bir urun gelecegini bilsin diye. Maalesef kendi uretimimiz olan ve yine en cok ulke icinde tercih edilecek bir atomizer hakkinda gunlerce bekliyoruz. Ben belki durumum iyi olmadigindan alamayacagim ama alacak( firmanin diger urununu almis, kullanmis) insanlara haksizlik yapildigi dusuncesindeyim. Keske vermis oldugum ingiliz ureticisi ornegini ulkemizde de gorebilseydik. Lutfen ulkede esigara yasak o yuzden boyle demesin kimse. Alip satarken yasak degil, bilgi paylasirken neden yasak oluyor? İyi forumlar.

Foto paylaşılmadığı için ben de paylaşmıyorum ama hakkında konuşabiliriz artık sanırım.

Sirius Mods'u sevme sebebim yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımları. Amiyane tabirle "Adam yapmış" dedirtiyor insana. Bunu aroma performansı, boğaz vurumu v. b. için demiyorum, inovasyonları için diyorum.

Squonk besleme sistemini ben çok beğendim. Pamuğu ortaran başlayarak besliyor, decke temas ettiği en dip noktadan değil. Her hangi başka bir BF RDA'da var mı bilmiyorum ama denk gelmedim ben hiç. Bunun olumlu getirileri olacağı gibi olumsuz getirileri de olabilir, denemeden bilemeyeceğiz.

Coil altından hava kanallı BF RDA'lar gördük. Hatta Berserker RDA serisi gibi baya popüler ürünler de var ama kullandıkları sistem bir hayli yaratıcı olmuş.

Hava akışı konusunda hem sağlam bir DL hem de sağlam bir MTL olarak kullanılabilecek gibi duruyor. Bu konuda da net bir şey söylemek denemeden imkansız.

Hava akış ayarı da yaratıcı. Hatta mid air flow diye bir kavram oluşmuş olacak :) Top air flow sistemler ikiye ayrılıyor, direk top air ve top air dan aldığı havayı alta taşıyan sistemler. Vega ikinci sisteme tabi ama bunu üstten değil, ortadan yapıyor. Havanın coile çarpmadan önce gezindiği alanın uzun/büyük olmasının kimi kullanıcılara göre olumsuz getirisi oluyor. Aromada azalma, boğaz vurumunu azaltma v. b. gibi. Böyle bir sistemde nasıl olacak yine denemeden bilinmez.

Özetle ben inovatif özellikleri ile çok beğendim. Pei iç tank ile buharının nispeten serin olacağını düşünüyorum ki beni RDA'lardan uzak tutan temel sebep de tam olarak bu. Sıcak buhar.

Boğaz vurumu da yeterli düzeyde çıkarsa en azından beni fazlasıyla tatmin edecek gibi duruyor.

Kimse kusura bakmasın ama bugün ki “resmi” bilgilendirme mesajından sonra -lütfedilip ayrı bir konu bile açılmadı- alacağım varsada almam, ilk sayfalardaki övgülerimin de birşeylerin değişebileceği iyimserliğimle sınırlı olduğunu ve hepsi geri aldığımı üzülerek belirtmem gerek. Ben bugün KHW’nin modörü Peter’e facebooktan mesaj attığımda iki dakika sonra cevabımı alabiliyorsam kaliteli iş budur. Anlamadığımız şey bu işte, hepsi bir bütün. Ülkede yapılmış yapılmamış şu tavırda zerre umrumda değil. Çocuk avutur gibi bir bilgilendirme mesajı, sizi seviyoruz lafları.. Yapmayın bunu yau. Yerli üretimin en büyük avantajlarından biri kolay ulaşımdır. iç piyasanın aslan payını götüren tüm Türk modörlere ulaşmak dert. İlk versiyon spica çıkarken söylenen her şey güzel olucak benzeri bir beylik laftı sanırım Vega’da da sizi seviyoruza evrilmiş durumda. Aynı tavırı takınan RJmods’un gözümde zerre değeri yoktur, adam tam bir yabani... Sözün özü iyi bir ürün ortaya çıkarmakla bitmiyor iş. Sizlere uluslararası vapexpo’larda başarılar ve selametler diliyorum. Kendi adıma “safça” bir milliyetçilik takınıp aksaklıkları görmezden gelmeyeceğim. Gider 90€ Jorda alırım ama en azından karşımda birinci ağızdan bir muhattap bulurum.

1,931Konular
128,770Mesajlar
9,877Kullanıcılar
Oguzhank99Son Üye
Geri
Üst Alt