• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Vega?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
3D baskı modlara o paralar verilir mi sorusu bende de mevcut. Dot squonk tc'sini gömmüşler çok fena. Dotmod ürünlerine zaten bir türlü ısınamadım, kalite/ fiyat dengesi kaçık gelmiştir bana her zaman. Therion güzel moddu Lost Vape güzel firmaydı.... Kardeş kavgası yedi bitirdi koca firmayı.
@engin yine dipsiz kuyulara attı bizi, hayırlısı. Yurt dışına gidip birkaç shop dolaşayım - elimde bakayım bari birkaç ürüne.

Aslında tasarımcı bir tanıdığımız olsa da kendi 3D modumuzu yapsak ne güzel olur.

Sterlin uçmuş olmasa Rebel squonk gayet güzel aslında :D

Titanyumda iş yapıyor diyorsanız aklıma girdiniz. Elimde 4 tane 21700 pilim de var Samsung 40-T :)

Hocam bunu dani'ye yaparsam firma elimde alır modu ????

Enfesmiş gerçekten.
Bugün öğlen yemeğinde hanım eline üzerinde nduro olan dico 21700'ü alıp "sen bu sigara cihazına kaç para verdin" ile başlayan çok tatlı bir sohbetimiz oldu. ????
Arkadaşlar gönderdi dedim. Sohbetimiz "Almanya'dan geldiğinden beri elinde. Nasıl arkadaş onlar, geri istemiyorlar mı" diye neşeli bir şekilde devam etti. Devamında biraz daha güzelleşti. Yarı fiyatını söyledim en sonunda, ortam iyice şenlendi. Stok olmasın bu aralar.

Pulse iyiymiş yahu ????

Ben sipariş geçmiştim o aparattan Flint ile kullanırım diye düşünerek, bir aksilik olmazsa yarın doluyor ETA süresi. Gelirse bilgi veririm size. CB80'de de kullanılabilir aslında, kendisi zaten minik, bununla çok büyük olmaz sanırım. Arctic Fox'da yüklenebiliyor. Fiyatı da gayet makul.

Vanguard Hasan abiyle benim uzun yıllardır hayalimiz, pek gerçekleşecek gibi de durmuyor hala :D

Hayaller gerçekler durumu söz konusu aslında :D Hayalden öteye geçebilecek gibi de durmuyor zaten bahsi geçen modlar. Squonk işine girmeyi istiyordum ben kendi adıma uzun zamandır, Vega vesile oldu denebilir, iyi de oldu.

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt