• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Vega?

Spica Pro kadar sıkı olmadığından bahsetti sanırım. Kurulumu farklılaştırıp Spica sıkılığı yakalanabilir diye umuyorum. Ayrıntılı izleyemedim. Ben hiçbir yabancı yoruma itimat etmiyorum. @oXelight 'i tüm serin kanlılığımla bekleyeceğim.

Mesut Özil 'i izler gibi izledim... Başarılı ürün, ultem iç topcap yerine metal bir parça gelirse ısı sorunu ortadan kalkabilir ...

Squonk sistemini çok beğendim, hatta hayran kaldım. Üzerine kafa yorulmuş, zeka katılmış bir ürün olmuş. Umarım seri numaraları 5 haneleri bulur helal olsun.

Sqounk hiç kullanmamıştım. Tecrübem sıfır Bf konusunda. Vega'ya özel bir de mod bulmak lazım şimdi.

Anladığım ve dilimin döndüğü kadar videoda anlatılan konular:

Sunum gerçekten çok güzel.
Hava kanalları çok akıllıca yapılmış,soğutmaya yardımcı oluyor ve gerçekten çalışıyor.

Çok fazla likit doldurulursa hava kanallarına ulaşabileceğini söylüyor mtl de değil ama belki dl kullanımında.

Spica pro ile aynı pinler kullanılsada spica kadar sıkı değil daha geniş bir bacaya sahip.

Squonk yapıldığında aşşağıdan gelen likit kanallar yardımıyla 4 küçük deliğe ilerliyor ve pamuğu aşağıdan değil yukarıdan likitliyor.

Hava pinleri sayasinde çok fazla opsiyon var.
İki farklı izalatör var squonk ve normal kullanım için.

Normal izalotör takılı iken squonk yapılınca yinede likit geliyor bunu negatif olarak değerlendiriyor.

Normal kullanım için izalatör var ama bu bunun için uygun değil, bu izalatör squonk deliklerini kapatamıyor.

Pinlerden sadece bir tanesi squonk pin değil ve buda en geniş delikli olan bu bir eksi. Özellikle mtl kullanımı için.

Deck vidaları ve sıkıştırması çok iyi

Mtl olarak kullanıldığında pamuklamak biraz zor pamuk havuzları geniş fazla pamuk kullanmak gerekiyor.

Hava akışı güzel ve sessiz.
Akıntı sızıntı yok her şey çok iyi çalışıyor

Genel düşüncesi olumlu aramosı çok iyi opsiyonlar ve konsept güzel daha çok squonk için uygun olduğunu düşünüyor.

Son olarak soruyor bu full pakete ihtiyacınız var mı? Hem dl hem mtl.
Ben mtl olarak kullanıyorum diyor ve belki ilerde bir iyileştirme veya farklı opsiyonlar sunulabilir diye düşünüyor.

Son düzenleme:
Klaus'un incelemesini çok beğendim.
Damlatma opsiyonu ile mtl içimde kullanmak mevcut halde imkansız anladığım kadarı ile. Kör 510 bir adet var ve tam açık hava ayarında çalışıyor.

Aklımda 2 soru kaldı benim:
1- Spica pro pinleri uyar mı buna? Yani kör 510 yerine kullanılabilir mi?
2- Klaus'un Spica Pro'ya göre sıkılık yorumu. Acaba Vega 3^lü pin, Pro'da hangi pin/ hava deliği kombinasyonuna karşılık geliyor aşağı yukarı.

Belki @oXelight incelemesinde değinir bu noktalara.

Bekliyoruz :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

tahminimce izolatörlerden biri bf pinlerin deliklerini kapatıyor fakat squonk yapınca yine geliyor likit yani basınçlı yollayınca likit sızdırıyor ama üstten damlatınca basınç olmadığından aşağı sızma yapacağını sanmıyorum. denemek lazım

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt