• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Vega?

IMG_20191128_092443.jpg

Dot squonk 100w denk geldi geçenlerde vega alırım diye aldım. Tc kullanmıyorum ama power modda yihiden aşağı kalır yanı yok ateşlemesinin, malzemesi, boyası vs kaliteli dotbox 75w 2 adet kullandım daha önce atma falan yaşamadım aynı boya kullanımı mevcut boyut baya ufak(ellerimde büyüktür ????) şişe kalitesi, hafifliği, 21700 kullanımı avantaj. Denk getiren olursa şiddetle tavaiye ederim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Vanpufmen zaten buraya yazmaya başlamamda başrole sahip. Kenardan ehi mehi diye izliyordum en sonunda tutamadım kendimi ????

Hacı öyle bir orta yaptın ki, golü atmamak için efsane tutuyorum kendimi :)

Yaw diyorum bir çizim yapmayı bilen tanıdığımız olsa imalat kolay. Malzemeleri listeledim. Karbondan otoklavda vakum altında yaptıracağım, hazır imalatçı, yakın dostum. Dünyada yok bak gerçek karbondan yekpare mod.
Ah ah, harcanıyoruz.

Ben 2 senedir Bodrum'a gelecek diye bekliyorum. Kısmet bakalım. Iatty bana gelince onun sevdasına gelecek. Denize çıkartacam, geri de dönmeyecem. :)

Evet, yelken yapacağız mis gibi kış vakti :) Niye? Çünkü 2 yaz geçti, mis gibi havalar geçti ama gelmedin. İnşallah cehennem bir hava olmaz da keyifli seyir yaparız.

Bu arada üretici atoya özel konu açtı diye burada muhabbeti koyulttuk. Rahatsız etmiyoruzdur umarım kimseyi. Baya çöktük konuya ????

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,837Kullanıcılar
mevik24Son Üye
Geri
Üst Alt