• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Stratum Zero Prestige Tub Mod

FB gruplarında baya popüler olmuştu ancak hiç dikkatimi çekmedi, ta ki bugüne kadar, Mofsetli yada chipli mech tipi ürünlerde özellikle klonlarda nedense beni ürkütüyor. Eğer bu kadar kişi aldıysa ve olumsuz bir yanı yoksa çok yakışıklı duruyor. 18650 ve 2x700 ile çalışması ayrıca güzel. 24 ve 22 mm de bile görüntü bozulmaması oda bir avantaj. Orijinal mofset oluyorsa aslında orijinal mofsetin fiyatlaınada bakmak lazım, makul bir seviyedeyse o bile alınabilir. Ion Mech kullanıyorum eğere ateşleme en az onun kadar ki yazıldığı kadarıyla ondan iyi olacak gibiyse düşünme payı arttı :)

Lite 19 ile süper duracak ama :)

Mosfeti çabuk bozuluyor bilginiz olsun.
Berkide bana denk geldi ama mosfet iptal şuan
Yedek mosfet sipariş etmiştim. 2 ay önce hala gelicek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bir sorum olacak en düşük kaç ohm ile denediniz stratum u ( clon versiyonlar için konuşuyorum yanlış anlaşılmasın orjinal nerde biz nerde:cry: ) tek coil clon taifun btd ile denemek istiyorum ,coili kaç ohm a kadar düşürebilirim merak ettim, söylentiler 0.25 ohm altını desteklemediği üzere yoğunlaşmış, bilen deneyen varsa bizi de bilgilendirir ise sevinirim..

+1

0.25-.28 arası bir yerde

Bu mod'un YFTK clonu var elimde. MTL de severek kullanıyorum.
Fakat düşük ohmları ateşlemiyor. Düşükten kastım 0.26 ohm :)

MTL de kullandığım için sıkıntım yok. :)

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt