• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Stratum Zero Prestige Tub Mod

Şöyle bir gus ile birlikte foto atabilecek bir arkadaşımız var mı acaba ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Klon gus. 22mm lik yüzüğü taktım tam olsun diye

d630ed2acc5549ca6f174136ecb67bf8.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık teşekkürler,
Ne güzel bir mod, keşke benim olsa :devilish:
Çok şükür ki TCR'ye geçtim geçeli böyle muhteşem modlar almamak için bir bahanem var :)
Yoksa kim bilir kaç kere bu ay nereden kıssam da bunu alsam diye düşünürdüm ve sonunda bir şekilde alırdım diye düşünüyorum.
Ama gerçekten çok şık yahu. Hem de çok kibar. Hem de çok güvenli. Ufff...
Yok yok sakinim almayacağım ????
Tcr çok iyi çok güzel tamam mı :ROFLMAO:
Bana Tesla yeter:)

Selamlar arkadaşlar ytfk klonunda ofrf atoyu bir türlü ateşleme yaptıramadım, ilk başlarda 1 2 sn ateşleme yapıp kesiyordu, sonradan hiç ateşleme olmamaya başladı,
22 ve 24 mm başka atolar bağladım problem yok, ofrf ve tm24 de tık yok anlayamadım. Acaba dış çapları 24 den fazla da tam oturmuyor mu?
Başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim

Once usttu çevirin alt taraf serbest kalsın sonra alttan sıkarsınız

Teşekkür ederim hocam
Bir tek bu iki atoda yapması enteresan geldi, çeşit varyasyon denedim önce üstü sonra altı, önce altı sonra üstü, ikisini birden , bahçıvan şoförü , şoför aşçıyı derken şimdilik yapamadım, belki elinde ofrf ve stratum olup da kullanan vardır , püf noktası vardır diye sorayım dedim

Intake ve elevate var.. İntake i çıkarıp elevate takınca bazen yapıyor dediğim gibi önce üstü sonra altı oynuyorum oluyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bir kaç deneme yaptıktan sonra 0.20-0.25 ohm civarı çift coil (clapton) hiç bir atoyu ateşlemediğini farkettim, pili tam sarj edip 0.25 - 0.30 ohm civarı tek coil de ise 2-3 sn ateşleme yapıp sonra kesiyor, 0,37 ohm ile denediğim de ise problemsiz ateşleme yapıyor hem efest 21700 hem de sony vtc5A ile durum aynı, MTL atolar da ise hiç bir problem yok,
Sanırım DL kullanım için verimli olmayacak bendeki mod , bir koruma devreye giriyor ama anlamadım ne olduğunu ya da benim mosfet de problem var

Son düzenleme:
Bendekiler single coil o. 38 falan çıkıyor hep o yüzden sıkıntı yaşamamışım demekki ama akşam denemeye çalışayım 0.20 ohm

@Denklem2a , sizde hem orjinal hem de yftk klonu vardi, en düşük kaç ohm a kadar ateşlemeye izin verdiler karşılaştırma sansiniz oldu mu? Orjinalinde verdiği min değer 0.07 ohm , klon için deneme şansınız oldu mu?

Eveet 0.40 ohmla başlayan denemelerimde 0.28 ohm a kadar problemsiz ateşleme yaptım,
0.25 ohm a düştüğümde ateşleme yok,
Bu sevgili klon mosfet 0.25 - 0.28 ohm arasında bir yerde ateşlemeyi kesiyor ya da en azından bendeki öyle. Elinde yftk klonu olanlar da bir deneme yapabilirse en azından yeni alacaklar için bilgi verebilmiş oluruz ( ya da bendekinin böyle olduğunu anlamış olurum)

IMG_20190730_093939.jpg

Dün itibariyle sonunda elime geçti. Yftk klonunu kullanıyorum. En çok korktuğum durum ateşleme hızı ve kesilmesiydi. Çok şükür korktuğum başıma gelmedi.
Arkadaşların arada ateşlemeyi kesiyor durumunu bende yaşadım. Sonradan baktım mosfet tam oturmamış. İnce ayar yaparak oturtunca sorun kesildi. Alacak arkadaşlar düşünmeden alabilir. Regüleye baya alışınca bununla yapamam dedim ama severek kullanıyorum.

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt