• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Stratum Zero Prestige Tub Mod

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Sevgili hocam, gerilmeye gerek yok. o alıntıladığınız alınmamalı kısmının başında "kanaatimce" yazıyor ve bu kanaatin içinde genel Türkiye ekonomik durumunu da düşünerek yazıyorum. Ayrıca yazımı dikkatli okursanız " birim fiyatı olarak alınır ( 200birim) ama bizim gibi 1'e 5.77 veren para birimi ile alınmaz" dedim.

İlaveten bu kadar ünlemli, atarlı konuşmaya da pek gerek yok. Bu sizin hobiniz olabilir, maddi durumunuz iyi olabilir, vs. ama bu ürünün nihayetinde içinde bir mosfet olan boru parçası olduğunu ve bir mekanik mod için o paraların ülkemiz şartlarına göre pahalı olduğunu ve ayrıca bu cihazların nikotin bağımlılığından kurtulmak için bir araç olduğunu unutmamakta fayda var.

Bir paragrafta siz diye, arkasından sen diye fırça atar gibi konuşmanız da ayrıca hoş bir tavır değil, benim yerdiğim ürünün fiyatı. Sizin tepkiniz doğrudan bana. Koca koca insanlara yakışmayan bir tutum, rica ederim.

aff644cd3af730d230db29c0e95471e0.jpg

Bunu atmasam olmaz dı :)

Selamlar herkese.
Sonunda benim de modum yarın elimde olacak ancak regüle mod dışında hiç bu tarz mod kullanmadım, haliyle dikkat edilmesi gerek bazı şeyler olduğunu biliyorum ancak tam değil ayrıca genel olarak bildiklerim mech modlarla ilgili, bu mod ise hybrid diye geçiyor içinde mofset olduğu için.
Sizden ricam bu modu kullanırken nelere dikkat etmeliyim patlamamak için :D
Yeni başlayanlara göre anlatırsanız sevinirim.
Şimdiden vakit ayırıp cevap veren herkese teşekkür ederim.

Bu konuda bilgisiz biriyim lakin kısa öz ve net olarak düşüncem sardıgınız telin ohm si ve içine koymuş oldugunuz pil önemli bide ısınmasına dikkat eder isek
Sorun yaşamam diye düşünüyorum.
Yinede daha iyi cevaplıyan arkadaşlar olucaktır
Şuda burda dursun
d3190a6fa1961ce928783740dd56f311.jpg

Merhabalar üstadım. Önemli olan sizin sarımınızdır. Sarımınız 0.70 ve ya 0.80 ohm civarında ise bir problem yaşamazsınız. Modda kilitleme sistemide vardır. Hibritin ateşleme tuşuna 3defa basarsan modu kilitlersin. 3 defa daha basarsan modun kilidinden açmış olursun. Hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Merak etme ne kadar üzerine düşersen o kadar kötü olur. Rahat rahat kullanabilirsin. Sıkıntı yaşamazsın. ?

Mod ureticisi orjinali icin kisa devre korumasi oldugunu yazmis ama klon mosfette bu koruma var mi bilmiyorum, ancak iki mosfeti yan yana koydugumda biri digerinden pekte farkli degil yani kisa devre korumasi oldugunu dusunuyorum ama emin degilim, likit akintisi en fazla kisa devre olmasina sebediyet verir.

8B5263AA-CDED-4021-8447-5FD6830F85DD.jpeg

Yftk olanı bugün elime geçti, ilk izlenimlerim harika, şu modun orjinalini gerçekten almak isterdim. Öncelikle o kadar o ufakkı anlatamam, attonun 18650 halinden ve ıjusttan falan net kısa, çap olarakta 22-24 arası tüm atomizerlere ayak uydurabilmesi çok güzel bir artı. Kilitleme mekanizması harika çalışıyor cepte bastı vs derdi yok, işçiliğini de beğendim. Benim için tek eksisi nedense ara ara ateşlemiyormuş gibi geliyor yada ateşlemeyi zaman zaman kesiyormuş gibi hissettiriyor sebebini anlamadım...

Üstteki halkayı biraz çevirip ateşleme düğmesinin orada biraz boşluk bırakıp öyle deneyin

Birde öyle deneyin ateşleme kısmı çok sıkı olunca tutukluk yapıyor o yüzden dedim

Ben bu şekilde kullanıyorum

OrnJq4.jpg

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt