• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Şu anda ne "buharlıyorsun?"

Fuad

Community
Sangre Royal Aroma (Sangre de Drago)
  • FEV 4.5
  • Ms. Coco Blueberry - Fly High
  • SQuape A[rise]
  • Calipitter Chow Aroma von Mom & Pop
  • FEV 4.5S+
  • Hayvan Juice Cok Güzel
  • Taifun GTR

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Üstadım bir yanlış anlaşılma olmuş sanki, üzüldüm şimdi :(
Benim kötü bir niyetim de amacım da olamaz, kendi halinde buharlayan bir insanım. Sizin postunuzu da alıntılamamın tek nedeni o markayı görmek o post içinde.
Bu şekilde bir tepkiyle karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim, hemen editliyorum.
Kusura bakmayın tekrardan...

Naptın sen beya,???? herşey içmiyorum, içemem. Mentollü asla içemem, meyveli likit asla MTL'de içemem. Mesela Heisnberg likitin hayranları var. Ben asla içemem, nedir o mentol öyle. Craker mraker falan likitler tamamdır.
Tütünde black note kentucky seviyorum mesla oma onun fiyatı'da boru gibi bre????

Pastane türü ve damağıma yatan tütün aroması olursa içerim.

Biraz erken açtım şişeyi ama şu anda bu reçeteyle yaptığım likiti içiyorum, flue cured (tatlı, hafif ceviz notası, Virginia tütünü ile Soho karışımını anımsatan) alttan kendini hissettiriyor, tarçın, kek, vanilya ve caramel tadını alıyorum ama kesinlikle hiç biri baskın değil, belki tarçını biraz daha baskın yapmak için cinnamon danish swirl %2 artırılabilir ama likitte baskın tat sevmeyenler için bu oran ideal, 15-20 gün sonra tütün bir tık daha öne çıkabilir.

IMG_20210617_155459.jpg

Demleyip demleyip kilolarca likiti çöpe atmışlığım var @murcix yani herşey asla içemem. Hatta hazır likitler alıp hoşuma gitmeyen tonla likit çöpe attım. Ben daha damağıma cuk oturdu diyebileceğim bir likit bulamadım. Ripe Vapes monkey snack beğendim mesela.

@qersnc abicim bende bir likit var, (bence) ateşliye tövbe ettiriyor, bir kısmını @comandante amcama söz verdim, istersen sana da bir miktar göndereyim elindeki setuplardan birine doldur canın ateşli istedikçe iki fırt çekersin, Ramazan'da iftardan sonra nefsimi köreltmek için 4 fırt zincir çektim sandalyeye çökmek zorunda kaldım :ROFLMAO: acaba sorun bende mi diye @Cemetery ye denettim "sert likit" dedi o_O

Tarif belli hocam ne demek paylaşırım tabi ki,
black note Latakia %10
CDD hongtashan %1.5
Ama bana sadece Latakia geldi salt nbase ile demlenmisti, ben yukarıda verdiğim reçeteyi uyguladım sadece. Salt nik'i düşürmek için vg ekledim aromayı yumuşatmak içinde CDD hongtashan ekledim

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt