• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit Tabu (18+)

affi 

Doğrulanmış
Başlıktan dolayı "nooluyoo lan orda!.." diyerek damlayan forum sakinlerinden çok özür diliyorum. ????
Mesele başka;
Õncelikle belirtmem gerekiyor, yönetim gerek sağlık yönünden gerekse başka sebeplerle konunun tartışılmasını uygun görmez ise konuyu yayınlamasın, yayınlandıysa silsin lütfen. Õnyargım yok, çünkü benim de bu konuda herhangi bir fikrim yok. Sadece merak işte. Gelelim konuya;
Üyesi bulunduğum diğer platformda 18mg nik. baz-likit üzerindeki oranların konuşulmaması kurala bağlanmıştı. Halen devam ediyor mu bilmiyorum. Merak ettiğim salt baz-likitlerde 50mg oranlardan rahatlíkla bahsediliyorken, serbest baz-likitlerde neden 18mg üzeri konuşulmuyor? Örneğin 24mg oranínda serbest baz tüketen hiç mi yok? Õrneğin ben yakın bir zamana kadar 28ga 6 tur sarımla günlük 6-7ml tüketiyorken, yaklaşık 1 aydır 18mg a geçtim. 30ga, 6 tur sarımla günlük tüketimim 3-4 ml arası.
Şimdi zurnanın zırt dediği yer:
Bir süre daha nik. bağımlılığım devam edecek gibi. Diyelim ki gúnlük likit tüketimini daha da aşağı çekmek istiyorum, 50 mg salt baz kullanmak yerine örneğin 32ga ve yine 6 tur sarımla 24mg serbest baz tüketemez miyim?
Herkese selam.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bende bana inanan birisini görünce sevindim ???? Bende şuan minimo ile 3 4 ml civarı 6 veya 9mg tüketiyorum. 6 çok hafif ama evyap 9u yeterli buluyorum.
Elektronik sigaraya ilk başladığımda boğaz vurumu da vurumu diye arıyordum sonra boğaz tekmeleyen parçalayan aman efendim 12mg tüketirken 3mgye düşüren övülenlerin hepsini denedim neredeyse hiçbiri parçalamayı bırak gıdıklamayı bile bulmadı ????
Şuan minimo ile aromalanıyorum mutluyum ????????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bende aynı arayıştaydım, elimden geçen 10 üzeri atomizer'da tek aradığım şey boğaz vurumuydu. Spica Pro ve Kayfun V4 ile kaldık en son.
Hep yüksek boğaz vurumu arıyoruz, fakat boğazın zamanla alışmasını hesaplamıyoruz.
Koyuyosun 12mg spica pro ya, bacayı en üste çekiyorsun (hatta bacayı komple söküp kullandığım da oldu) bi çekiyosun "üff vuruma bak, işte bu!" diyosun.
2 saat sonra hissetmiyorsun...
"Ver bakıyım neli bu likit " diyen etraftaki gereksizlere bilerek veriyorum çeksinler diye. 2 saat öksürüyorlar hoşuma gidiyor resmen.
Bir de artistlik yapıyorum "delikanlı sigarası bu, herkes içemez" diyorum. Dediğim adam günde 2 paket kırmızı marlboro içiyor :)

Gunluk maksimum 4 ml 9mg tuketen biriyim
6,9,12,15 hepsini denedim bende de ayni durum soz konusu her türlüsü gidiyor yani o yuzden benim icin en makul olani buldum sanirim
Fantezi yapmıyorum,macera aramiyorum
Günlük 4 ml 9 mg yetiyor bana yaw ????
Fazla kiprasmayayim ben ????????
Sarimlarimi bile degistirmiyorum artik
Atomizere göre 5 farkli kombinasyon(her atoda ayni sarim olmuyor malesef)
Oldu bitti

1,903Konular
128,395Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt