• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Troy 1x RDA Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
:) size uygun bir ato bulmanız memnun edici. Zira kişinin kendine uygun seti kurması bir hayli zaman ve para harcıyor. Ne mutlu size ki böyle bir şeyle nefsinizi köreltiyorsunuz.

Keza bu esigara olayı tamamen kişisel mefhumlara dayalıdır. Bir takım genellemeleri hariç tutarsak.

1 troy sıkı değildir.
2 herhangi rda kadar aroma verir. (le concorde deneyin derim)
3 az parça evet.
4 basit. Bunun altına imza atarım. Bayağı kıvamında bir basitliği var.
5 ucuz ve uygun.
6 başlangıç seviyesine uygun bir ato çünkü aşırı kolay bir yapısı var

Troy denen ürün zaten belli. Malzeme kalitesi de, işçilik de, aroma da, sıkılık da, sızdırma da ortada. Kullanmadığım bir ürün değil, az biraz gördüm geçirdim yıllardır içinde. Bu saydıklarınız bende tebessüm oluşturdu. Ama şahsilik durumunu da göz önünde bulunduruyorum, size mükemmel gelmiştir ama ben cebime koymam :)

Ben sadece troy değil markayı komple sevmiyorum ve tasvip etmiyorum. Şahsi fikrimdir. İyi yada kötü söyleme hakkımız olduğunu düşündüğüm için açık ve net bir şekilde fikir beyan ediyorum. Lütfen ürünü satın almak isteyen arkadaşlar var ise söylediklerimi dikkate almayınız.

Troy candır. Fakir in sadece satış politikasını sevmiyorum. Yoksa ürünleri kullanışlı bence. İon kullanıyorum mesela sürekli. Troy u arada takıyorum mod a. V1 de pinden akıtma pek yasamadım ama gene de o alttaki sıkıntılardan dolayı v3 aldım rahat ettim. Sıkılık olayına katılmıyorum öyle bahsedildiği gibi sıkı değil bence. Sonuç olarak memnunum troy dan. Benim şahsi fikrim her bıharcı da bulunmalı bir tane troy.
Teşekkür eder diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

Achilles olmak isteyip olamasa bile hiç olmazsa temin edilebilir ve pratik olmasıyla hemen hepimizde var en az bir tane. Yoksa MTL ya da DL diye sınıflamak güç bence tarz olarak. Ama likitler demlendi mi diye deneme yaparken kolaylık derseniz, tam o işin atomizeri. Son olarak çok basit olduğundan çok sağlam. Ebuhara başlamak, sarmak isteyene veriyorum, alışınca getirip RTA'larıma çöküp gidiyorlar.

İlk atomizerimdi buhar camiasında onunla milli oldum diyebilirim :D tel sarma ve pamuklama gibi kısımlardaki acemiliğimi onunla atlattım rda olması sebebiyle çeşit çeşit likitle gün içerisinde de kullanabildim aroma konusunda da gayet keyifli temizlemesi sökmeside gayet basit yeni başlayacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim bundan sonra rta’ya geçmeleri onlar için daha uygun olabilir şuan dvarw kullanıyorum mtl olarak tavsiye edebilirim ben sıkı hava kanallı seviyorum 0.8 kullanıyorum 5ml tankta 50pg50vg likitle güzel bir boğaz vurumuda yakalıyorum aroma olarakta troydan aşağı kalır yanı yok diyebilirim özellikle pastane aromalarda

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt