• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Troy 1x RDA Kullanıcıları Kulübü

Öncelikle seveni olduğu gibi sevmeyeni de oldukça fazla, alternatif atolar elbette var açıkçası herkes istediği gibi yorumlayabilir. Örnek ben ilk konuya açtığımda söylemiş olduğum beyanatlar doğrudur. Bana oldukça zarar verdi ama yinede seviyorum niye beni kesiyor ihtiyacımı karşılıyor, dikkatli kullanım sonrasında yeter de artar o bakımdan ne bir taraftarım ne de troy a karşıyım.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bir turlu cam tank uydurulamayan ama hala paket icerisinde cam tank olan atomizer olarak tarihe gecti penodat :) Ramazan Usta ultem tankini yapti ama bir cam uyduramadi bu tanka. Sevildigi icinde kimse ses cikarmadi, baskasi olsa duman etmislerdi:) Troy a gelecek olursak: Hazir coilden sarima gecmek icin bicilmis kaftan. Likit denemek icin de bulundurulmali.

Torycuların biçoğunun özellikle fb grubundakilerinin en komik yanı Troyu eleştirenleri hiçbişey bilmemekle ithan etmeleri.
Troy'un Rda sına bişey diyemem ama geri kalan atomizerleri tamamiyle vasat ve zaman kaybı şahsen.

İlk Siren'in aroma yönünden ve sıkılık yönünden azıcık gelişmiş hali Penodat bence de, klon konusuna katılıyorum. Troy'la yerleri aynı gözümde, en azından yerli piyasada temin edilebiliyorlar. İkisinide yeni kullanıcıya öneririm. Eğer Siren v2 memlekette de 100 liraya satılabilseydi Penodat'ı direk es geçin derdim yeni kullanıcıya.

İsmi gibi kutu içeriğinin Fakir olmasi dişinda ION RBA simdiye kadar uretilmis en iyi 2. yerli atomizer. Troya L 3, M 4 diye gidiyor benim siralama.. ION Jr. Ve Penodat 5. Sirada yer buldular :) ION S i denemeye gerek gormedim..

Troy rda aldım 5 defa sarım yapmışımdır toplamda duruyor köşede nedense aroma yerine Çelik tadı aldım sanki diye hatırlıyorum. Ramazan’da öyle hissetmiştim en azından...

dedimya hocam bankom spica pro
suprizim troya s :)
troya s i sıcak buharı haric severim
harbi muazzam aroması olan
ve cogu fb grubunun bazı atoları gereksiz şişirmesi sebebiyle
ve de bircok insanın sadece başarısız fatty tankla kullanılmasından dolayı gerekli ilgiyi göremeyen bir ürün
normal 2 mllik tankıyla gerekli deneme yanılma yöntemleri ile tcr kullanımda cogu atomizeri gerek tipi, gerek aroması,gerek sıkılıgıyla tokatlayan sürpriz atım :)

bir atomizeri nasıl uysallaştırır nasıl kendimce keyif alabilirim tarzı bir ödev olsa
Ben bu ödeve troya s i seçebilirdim hocam
Bencede Spica pro bu tartışmak bile yersiz
ama heyecan arayan farklı tellerle ugrasmayı tcryi seven buhardaşlar eş dostta varsa troya s ile biraz vakit gecirmesini öneririm
düz kanthaldan şaşmayanlara uymaz baya sıcak buhar

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt