• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Troy 1x RDA Kullanıcıları Kulübü

Troy serisinin hepsini kullanmış biri olarak hatta bir cekmece dolusu troyu bir abime yok fiyatindan veren biri olarak troy boş. TroyS haricince gerisi benim icin bes para etmez.
Hele zaten satilan fiyatlari gorunce operim oyle atoyu :)

ION V2 ile ilgili de yorumlarınızı alabilir miyiz ?

Selamlar, sevgiler.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
İda clonhnun tek sıkıntısı deckteki vidaların arasındaki hava kanalının vidalı olmaması buda sitesinde satılan hava daraltma aparatların uymamasına sebep oluyor ama kendiniz yaptırabilirseniz efsane oluyor(sıkı içim severler için )
Çift decki o değişik silindirik plastik kutusu ve 510 bağlantılı stant gibi metaliyle beraber 14$a almıştım zamanında

Firmaya gelirken hiç geliştirmediler kendilerini ben yerliyim nasıl olsa satıyor diyerek troyun alfabetik serisini çıkardı adamlar

Ürünleri iyi olabilir veya birçok kullanıcı kesimine hitap edebilir

Ama ben gerek yedek parça satış stratejisi gerek kutu içeriği eksikliği ve fiyat okusunda firmayı düşmanım kadar sevemedim bi ısınamadım firmaya

İnsanlar para veriyor bu ürünlere ve acıkçası ciddi paralar ida alıcaksın eee çift deckide varmış dlde içeriz alalım ooooo bide ultem topcapide var alalım aroma artar belki bide oring vida seti ne olur ne olmaz dursun köşede (eee ne yaptı ustam bunlar 400 hadi hayırlı işler )
Firmayı düşmanım kadar sevmem
Geçen bi işimiz düştü siteye gmail atıyoruz yok farklı platformlarda mesaj atıyoruz yok
En son bi şekilde iletişime geçtik (iletişim tarihi 6mart kargo çıkış tarihi 10yada 11mart olması lazım )
Bu kadar zor olmamalı 2tane vida oringe bulaşmam üretici yerliylen

Moderatörün son düzenlenenleri:
1,896Konular
128,302Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt