• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Wogens Nbase

Arcturus 

Doğrulanmış
Selam forumdaşlar,
Wogens, nbase tedariği konusunda uzun süredir uygun fiyat nedeniyle tercih ettiğim bir firma. Ürünlerin kokusu, rengi ve içimi sorunsuz görünüyor fakat fiyatının piyasanın çok altında olması şüphe uyandırıyor. Firmanın kullandığı ürünlerin orijinal olup olmadığına dair bilgisi olan var mı ? Firmayla iletişime geçip bilgi belge soran arkadaşım oldu mu?
Saygılar.

• Beğendim
Tepkiler: vez
Oyla 0
Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
There may not be any practical difference between the pharmaceutical grade and food grade materials from some suppliers. The only difference might even be that the pharma grade is specially tested and comes with a test certificate.

Anladığım kadarıyla işin özeti, satıcının insafına kaldık.

Şu kısmı referans alıp hareket etmek biraz daha makul olabilir,

“The only product that is guaranteed to be suitable for inhalation is a product that is (a) designated by the manufacturer as Pharmaceutical Grade, and that (b) also has a provable license for inclusion in a specific inhalable medicine.”

Aklıma gelmişken…Hala duruyorsa öteki tarafın arşivlerinde, “E kardeşim sen dışarıdan yemek yemiyor musun?” gibi şeyler giriyordu bu konulara. Solunum ve sindirim sistemi farklı diye izah edilmeye çalışılıyordu. Buradaki tuhaflığı sezen sadece ben değilimdir diye umuyorum. Neyse… Haliyle, bu diyaloglar satıcı kanadına inanılmaz bir rahatlık veriyordu.

+Bizde bir de işin içine sıcaklık giriyor, VG/PG haricinde ayrıca aroma da var ve bunlar sıcaklık karşısında nasıl davranıyor tam bilemiyoruz. Bu alana özel üretilmiş ve gerçek hayat testleri yapılmış bir ürünü ne zaman ki orijinal ambalajında alırız işte o zaman aklımda kayda değer soru işareti kalmaz.

Evet böyle bir soru işareti var. Kapalı sistemlerin parlayabileceği alan burası belki de. FDA test aşamaları da dikkat çekici mesela. Neyse… Linke inanma linksiz kalma ????
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Edit: Yukarıdaki link’in yanında, genel olarak o arkadaşın blog’una bakabilirsiniz. Eğlenceli konular.

Son düzenleme:
Bileşen, bileşen -limon ner’den çıktı! ????

Bu arada, konu aklıma getirdi, ciddiye alıp denemeye kalkan olabilir diye iki üç video var paylaş(a)madığım. Buhar olayında “yok artık, bu kadarı da imkansız” dedirtebilir. Ben daha leşini görmedim açıkçası —leşşşş. ????

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt