• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Wogens Nbase

Arcturus 

Doğrulanmış
Selam forumdaşlar,
Wogens, nbase tedariği konusunda uzun süredir uygun fiyat nedeniyle tercih ettiğim bir firma. Ürünlerin kokusu, rengi ve içimi sorunsuz görünüyor fakat fiyatının piyasanın çok altında olması şüphe uyandırıyor. Firmanın kullandığı ürünlerin orijinal olup olmadığına dair bilgisi olan var mı ? Firmayla iletişime geçip bilgi belge soran arkadaşım oldu mu?
Saygılar.

• Beğendim
Tepkiler: vez
Oyla 0
Gelişmeler var, doğrudan firmanın sahibiyle görüştüm. Somut bir delil ortaya koymadı (belge, fatura, vs.). Somut delillerin var olduğunu, prensip gereği paylaşmadıklarını belirtti, anlayışla karşılıyorum. Fakat biraz sohbet ettik, yaptıkları işin boyutunu, hacmini, buhar dışında hangi firmalara vg pg tedariği yapıldığını, bazı kimya firmalarına güvenmemem gerektiğini anlattı. Daha önce hiç ürün almayan "müşteriler" tarafından şikayet edilmiş. Çok tutulan bir ürünleri N11'den silinmiş, mağduriyetlerini de anlattı bu şekilde.

Benim fikrime gelirsek, yasal olmayan bir ürünü araştırıp soruşturup %100 güvenilirdir demek imkansız. Bu durum ürünler yasallaşana kadar da devam edecek. Baseler şeffaf ve kokusuz, yabancı madde de içermiyor. Nikotin oranı da zannımca etikette yazan gibi. Kısa vadeli (3 yıl) bir sağlık sorunu da yaşanmadı bu firmadan dolayı. Alışverişlerim devam edecek.

İstek üzerine özel hazırlanmış 14 mg 3 chem nbase'im şu anda yolda, yarın gelmesini bekliyorum.

Elimizde labaratuvar seviyesinde analiz yok, firma tarafından sağlanmış malzeme, fatura görselleri de bulunmuyor. Fakat firma bu açığı müşteri memnuniyeti politikasıyla kapatıyor. Konunun başında "özel" hazırlanmış dememin sebebi ise 14 mg satışları yok, 12 mg satılıyor. Firma sahibinden rica edince şişeye yeteri kadar nic. damlatıp kapatmasını bekliyordum. Adamlar yeniden 14mg yazan etiketi bile basıp paketlediler. Şişelenmiş halini ve kargo poşetine kadar yolladı özel olarak. Hızlı çalıştıklarını söyleyebilirim.

Base elime geçince acemi gözüyle ne kadar olursa o kadar bir inceleme yazacağım buraya. Şu anlık hizmetten çok memnunum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yok hocam 2017 senesinden bu siteyi biliyorum ama hiç alışverişim olmadı burda konusu açılınca denemeye karar verdim????. Taahhüt ettikleri nbase yi gönderirlerse sorun olmaz çünkü aynı nbaseyi başka bir firmadan alıp kullandım ve memnun kaldım.

Chem sertleşti mi sorusunun cevabını ancak chem verir, mail yoluyla hızlı dönüş sağlıyorlar.
Bize satılanın ne olduğu konusunda ise, Türkiye'ye resmi yollardan bileşen girmediği için üretici firmalar sorumluluk kabul etmiyor, bu ürünler bizimle alakalı değildir diyor. İçerdeki satıcılarımızın da meşhur "ticari sırları" var, ağızlarından laf alamıyoruz. Almak isteyeni de bir şekilde susturuyorlar. Base satışı yasallaşana kadar bir avuç satıcının insafına kaldık, başka bir şey değil.

hocam yasallaşsa bile çoğu firma "kapalı kutu" base nbase veya nicshot fiyatından daha ucuza mal satacağı için bitmez bu iş
2eur 18mg 10ml nicshota kim verir bizde mümkün mü bu ben o paraya 18mg 60ml likit yaparım...
bence bizde chem serttir efsanesi ile firmalar iteliyor en kötü nic bileşenini ama elde kanıt yok ses edemiyorsun...

14 mg 3Chem siparişim bugün ulaştı.
Şişenin kapağını açınca alüminyum folyo tarzı bir güvenlik kapağı ortaya çıkıyor. Akıtma problemini %90 engelleyeceğini düşünüyorum. Base rengi gayet şeffaf, kokusu ise yok, kapaktan biraz koku geliyor ama base ile alakası yok.

Tadı ise şekersiz, boğazı rahatsız eden bir durum yok. Nikotin oranı ise gayet yerinde geldi bana, belki de psikolojiktir bilemiyorum.

Bileşenleri chemnovatic veya değil, ben bu base i gayet severek tüketiyorum. Gayet başarılı ve temiz iş çıkarmışlar.

Ürünün orijinalliği %100 bilinmiyor, somut delil yok. Bileşenler orijinal değilse bile gayet güzel bir base üretmişler. Fiyatına göre çok çok güzel.

Sigma+merck+merck 4mg siparişim geldi.Nbase gerçekten renksiz,hafif bir kimyasal koku ve tad var ama havalandırma yapılırsa(1,2 saat)kaybolacağını tahmin ediyorum.Sigmanın pharma vg sine pek benzemiyor veya çok pahallı dediğimiz sitelerden aldığımız o yağ gibi akan sigmalarla hiç alakası yok belki food,pharma farkıdır.Nbase içilebilir rahatsız edici bir tarafı yok.Nic oranına gelirsek bana biraz düşük gibi geldi belki sert siegfried nico ya alıştığım için hafif gelmiş olabilir ilk anda
Kısacası bu fiyata alınıp içilebilecek nbase.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt