• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Wogens Nbase

Arcturus 

Doğrulanmış
Selam forumdaşlar,
Wogens, nbase tedariği konusunda uzun süredir uygun fiyat nedeniyle tercih ettiğim bir firma. Ürünlerin kokusu, rengi ve içimi sorunsuz görünüyor fakat fiyatının piyasanın çok altında olması şüphe uyandırıyor. Firmanın kullandığı ürünlerin orijinal olup olmadığına dair bilgisi olan var mı ? Firmayla iletişime geçip bilgi belge soran arkadaşım oldu mu?
Saygılar.

• Beğendim
Tepkiler: vez
Oyla 0
istifimi bozmam merak etme ???? simdiye kadar iyice ogrenmistir bence, en azindan isli minik ficilar kullanmiyor ve ped ile filtre etmiyordur :LOL::LOL:

ben onlari kullanmaya baslayali cook oldu, hatta benden yorum bekledin. o donem hic te oyle konusmamistik. hatirlamiyorum en azindan :ROFLMAO:

bu arada bircok net ureticisi hakkinda paketli ticari tutun kullandigina yonelik iddialar okudum ama kimse yogurdum eksi yada g-stringim araya kacmisti, ancak bakkala kadar gidebildim demiyor :LOL::LOL:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

konuyu yeniden ozune getirirsek.

bu kaynaktaki sanirim en onemli veri bu.
  • Pharmaceutical Grade - for human consumption including by inhalation
  • Food Grade - for human consumption by ingestion but not inhalation

Pharma grade solunabilir (vape icin daha uygun.)
Food grade yenilebilir fakat solumak icin uygun degil.

Wogens için şu geçmiş,

İÇİNDEKİLER:%100 Saf Bitkisel Gliserin Sigma Aldrich(Cas No:56-81-5) % 100 Saf Bitkisel Mono Propilen Glikol (Cas No:57-55-6) Kullandığımız tüm Ürünler Tamamen Gıda Tipi olup USP,EP.NF Farmakope standartlarını karşılamaktadır.

şimdi pharma/food işini geçelim
herşeyin çok nizami olduğu ortamda geçerlidir bu, kontaminasyon riski olmayan kaç firma var ülkede? kontaminasyon riski varsa grade işi yalan olur, diğer firmalar da pharma satıyoz diyo ama ne malum?
ben yine de bildiğimden şaşmam, pınar süt içim kaşar gibi sabitlerim var 40lira da olsa 100de olsa gider pınar alırım nbase işi de öyle biraz bildiğinden şaşmayacaksın
yasal, denetlenebilirlik denince aklıma adliye yemekhanesinde at eti kullanılması geldi, siz bizim esnafı çok hafife alıyorsunuz...

Dediklerine aynen katılıyorum hocam, ben bu işten tatmin edici bir sonuç çıkmayacağını da ön görerek konuyu açtım zaten. Esnaf kadar halkı da hafife almamak lazım, su testisi su yolunda kırılır, bizim milletimiz de sarı-kahverengi base içmeye alışkın olduğu için bu duruma ses çıkaranları linçler, susturur. Sözde kimyacılar da dandik ürünleri bizlere kitler durur.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt