• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Yellowkiss Pico V2 RTA

Bir dönem klonunu kullanmıştım. Aroma çok şaşırtıcı derecede iyi. Boğaz vurumu hiç yok. Çok küçük bir decki olduğundan kurulum yapmak uğraştırıyor. Bendekinde hava kaçağı vardı. Hava yüzüğünü tam kapatıp öyle kullanıyordum.

a50f75008315e7788865beb183ba7ac1.jpg

Masaya yatırdık
Yarın mtl kitleride gelir 1-1.2-1.4
Deck gerçekten ufacık :)
Gus momentous v2.1 gibi havadarlığı sarım yapmadan denedim.
Şimdilik bu kadar

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam tüm oringlerin ve parçaların yerinde ve doğru takıldığına emin misin? Çünki bariz hatalar ve eksiklikler dışında hiçbir tank o kadar kolay akıtmaz.Kurulumdan ziyade bir de tanıtım videosu izler misiniz? Parçaları kontrol etmek adına ...

Zamanın da başıma gelen iki olayı anlatayım belki yardımı dokunur. Kayfun prime atomizeri akşamdan doldurdum 10 dk kadar kullandım bıraktım sabah kalktığımda tank yarıya kadar akmıştı .Sebep likit kontrolü çeyrek tur fazla açmam.
Yine bir gün gus sardım doldurdum baya bir süre fokurdamadan kullandım ve kenara bıraktım. O da coil hava deliklerine çok yakın olduğu için pamuk doyunca likit burdan temas edip akmış.
Bir de şöyle bir durum var pamuk kesinlikle besleme deliklerini tam doldursun en küçük boşluk buldu mu hele ki oran 50-50 gibiyse akma ihtimali artıyor.

Son düzenleme:
ilk hava kanalındaki çentiğin altını denemiş pek verim alamamıştım.
sonra bulduğum ince bir oring ile buradan yapınca daha verimli oldu gibi geldi bana.
hava kanalını kapatmıyor sıkıştırma işlemiyle hava kanalı açık kalıyor ama akıtma kesildi bende.
sıkı içim seviyorum zaten ilk deliğin bile 1/3 ü yetiyor bana. o yüzden pek umursamadım.
ama akıtma yok şimdi hiç bir şekilde. yan, düz, ters her konumda denedim :)
benimkisi acemi şansı demek ki :D

edit : v1 ve v2 benzerliğine istinaden çözümün bir parçası olabilmek için karalanmıştır bu satırlar. yeterli bilgi düzeyim sadece kendime yetecek kadardır. :)

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt