• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Yihi Sx Mini Kullanıcılar Kulübü

SilinenHesap

Community
Merhabalar
Firmanın Ürettiği Modeller (Eskiyim varsa eklerseniz sevinirim)
Mx Class , X Class ,ML Class , M Class ,Q Class ,Q mini , T Class , SL Class ,SX Auto ,Sx Nano (Yoldaymış)

Q mini kullanıcıyım Severek kullandığım bir mod halada kullanıyorum gerek estetiğiyle gerek malzeme kalitesi ve çipi ile herkesin belirli oranda gönlünü kazanmıştır diye düşünüyorum.

SX Mini Ürünleri Hakkında;
Bilgi, birikim ,tecrübe ,güncelleme, mobil uygulama,soru,öneri,sorun,bilgisayar bağlantısı gibi yorumları aşağıya yazabilirsiniz.

Not:Konu Qmini kullanıcı kulübü olarak açılmıştır. Sonrasında(7Nisan 2020) Sx mini Kullanıcı kulübü olarak genelleştirilmiştir.

Kullanmayanlar için aşağıya q mini için biraz teknik bilgi bırakayım eklemek isteyen aşağıya bırakabilir
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • YiHi SX450J BT Çip Seti
  • 0.05 - 3.0 ohm Atomizer Direnç Aralığı
  • SXi-Q Akıllı Tat Eğrisi
  • Çıkış Eğrisi
  • 5 Banka Hafızası
  • Sıcaklık kontrolü
  • Joule Mode
  • Ni200 Nikel Desteği.
  • Titanyum Desteği
  • Paslanmaz Çelik Destek 304 ,316 ,317
  • TCR İşlevselliği
  • Dirençlilik Sıcaklık Katsayısı
  • Bluetooth uyumlu mobil uygulama
  • Üç Düğmeli Kontrol Yüzü
  • Büyük Boy Atış Düğmesi
  • Ayar Düğmeleri
  • OLED Ekran
  • Mikro USB Şarj ve Güncelleme Bağlantı Noktası
  • 2A Maksimum Şarj Oranı
  • Manyetik Pil Erişim Paneli
  • Zamak ve Alüminyum Alaşımlı Yapı
  • Paslanmaz Çelik Aksan
  • 24mm Paslanmaz Çelik 510
  • Yaylı Altın Kaplama 510 Bağlantı
  • Ters Polarite / Kısa / Düşük Direnç / Düşük Batarya / Aşırı Isınma Koruması
  • Kırmızı ve siyah renk şeçeneği ile
  • DC23C608-BB1F-4887-AFCD-94C0776B9F09.jpegFD5842B0-A657-4A55-976E-7B08C7EAFCFF.jpeg3E766000-ED71-4A62-9A61-E5931C5DE92B.jpeg746E0988-EAFD-4832-B0AC-066871CAD0DC.jpeg

Son düzenleme:
Cok begendigim ama kullanmanin nasip olmadığı bir mod
Her mod alışverişimde hep başka modlarla kesişti yolum

Q classdan sonra g classdan önce satışa çıkmıştır kendileri satın alırken g classlar havalarda uçuşuyordu edition modelleri farklı farklı renkleri vardı facebook gruplarında bolluk vardı fiyatları arasında o kadar uçurum yoktu yakındı birbirine ama q mini g claas kadar bulanabilir değildi
Ama tereddüt etmedi Q mini aldım pişman değilim ????

Selamlar
İlerde oluşucak konu fazlalığının önüne geçmek adına konuyu daha genel hala getirmeye karar verdim daha fazla kitleye hitap etmesi ve olucabilicek çok fazla konu açılma ihtimaline karşın konunun adı Yihi Sx Mini Kullanıcılar Kulübü olarak güncellenip gerekli değişiklikler yapılıcaktır
İyi Forumlar.

Pişmanım arkadaş Ml Class ı sattığıma????

SX mini g class kullanıcısıyım USB si bozuldu telefondan güncelleme yapamıyorum bu USB yi nasil nerede degistirebilirim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam geçmiş olsun ben de almayı düşünüyorum. ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
forumda tamir işleriyle uğraşan birileri vardır diye düşünüyorum. yoksa da bursada bir firma var tamirat yapan iletebilirim. (ben daha önce hiç ürün göndermedim ya da görüşmedim sadece instagramdan takip ediyorum.

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt