• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Yihi Sx Mini Kullanıcılar Kulübü

En son Melih dogan ( yihi turkiye yetkilisi ) artik mod yapmayacaklar diyordu. Gun icinde bir turlu sormayi unutuyorum. Yihi chipleri her zaman ilk 3 e oynar, bende diyorum, bu kadar tutulmussun neden birakir. Demek hata ettiklerini farkettiler ama halen ustune ne koymus anlayamadim. SL varken v2 yi almam icin neden ariyorum kendime.

Neyse hedef Dico micro, hedeften sasmayalim kardesi varken :)

Eski bir yihi ci olarak ki 7 senedir neredeyse kullanılıyor. Şahsi kanaatim krallığını kaybetti ,marka ve ürün ismi zikretmeyeceğim , yeni markaların yeni çipleri ile hem performansı yakalanmış hem de ergonomi ve hafiflik sağlanmış olduğunu düşünüyorum. ML classlarımla çok güzel zamanlarım oldu ama hatırımda kalan yırtık sarkık ceplerim :) bir de xray lerde silah muamelesi

Saygılar

Yeni chipinde yan komsuda okudugum kadariyla bazi sorunlar var ama upgrade ile duzeltilebilir gibi duruyor. V1 in yanina gidermi diye dusundum ama sanirim ekstra bir sey yok, simdilik takipte kalmakda fayda var ;)

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt