• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Yihi Sx Mini Kullanıcılar Kulübü

G class ya T class ta otomatik coil algilama, coile gore watt ayarlama var mi?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hocam ayrıntılı derken ulaşmak istediğiniz bilgi nedir bilmiyorum. Elektronik sigara tamiri yapan benim bildiğim iki arkadaş var.
Biri Ömer ÖZTEKİN
Diğeri Hüseyin KUZEY

Sx mini orjinal sitesinde Turkey destek var. İsterseniz oradan da destek alabilirsiniz. Benim tahminim sizin işinizi Ömer hoca çözer işinden anlıyor. Tanıdığım bir kere muhatap olduğum kişiler, ulaşın mesaj ile derdinizi iletin.

Screenshot_Facebook_20200417-234654.png

Yardımı dokunan herkese teşekkürler. Sorun "
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
2018-03-28" yüklediğim yazılımla alakalıymış. Meğerse yazılım çökmüş ???? Tekrar "
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
2018-02-06" sürümünü yüklediğimde problem çözüldü. Canavar gibi çalışıyor ama bu sefer de "chek battery" problemini yaşamam kaçınılmaz gibi ???? Artık yazılımlar arası mekik dokuyacağım.
Ömer Öztekin ile iletişim kurmaya çalıştım ama geri dönüş olmadı. Sx Mini ile iletişime geçmeye çalışıcam artık.

sx-mini.jpeg
Yaklaşık 1.5 yıldır çekmecede yatan g-classla bakım boyadan sonra yine birlikteyiz .

Şurada bulunsun bilgi olarak,

Yihi Taste Mods detayları,

The SX Mini Q Class has several built-in Power Modes:

• Powerful+: Increases the power by 15% for two seconds.
  • Powerful: Increases the power by 10% for two seconds.
  • Standard: Fires at the power you have set it to.
  • Soft: Decreases the power by 10% for two seconds.
  • Eco: Limits the functions of the device to save battery life.
  • The final feature is Bypass Mode which allows you to bypass the devices regulation and use it like a mechanical mod.

Dostlar merhaba. Benim sl class ile başım dertte. Ateşlemede sorun yok, yani ato takılı iken herşey normal. Pili takarkende ekran geliyor ama modu açacağım zaman ateşleme tuşuna 10 15 kere bazen 20 kere basmam gerekiyor. Açıldıktan sonrada sıkıntı yok. Mevzu sadece modu açarken. Başına böyle bir şey gelen var mı?

mx class da ss316 teller ile ısı modunu kullanmaya hakim olan kişiler bu modun nasıl kullanıldığı hakkında biraz bilgi verse de biraz öyle deneyimlesek keşke :)

Hocam merhabalar :)

Öncelikle 5 kez ateşleme tuşuna basıp manuel tcr ı seçin ve telin tcr değerini girin.

Sonrasında ana menüye dönüp joystick e basarak solda değişen menüyü takip edip tcr seçeneğini bulun. Sonrasında sıcaklık ve güç ayarını keyfinize göre yapıp yola devam :)

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt