• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara 1 Sene ve Üzeri Kullandığınız Sihirli Mod + Ato Nedir ?

h.a 

Doğrulanmış
Selamlar Herkese...
1 /2 Sene ve Üzeri Değiştirmeden Kullandığınız Mod + Ato Nedir diye bir konu açsam ?
hatta Mod+Ato + Likit + Tel + Pamuk vs de eklenebilir...

Not: buraya mı veya başka bir bölüme mi karar veremedim,
değerlendirilip ilgili bölüme taşınabilir...

Örneğin Bende 1,5 /2 senedir,
Gus Momentous V2 ve Gus Zest, Expromizer 1.1,
Gus Mech Mod ,
Five Paawns Grand Master Likit
Temco 27 Ga Tel ( 2mm klavuza 6/7 tur hafif aralıklı)
Cotton Bacon v2 ve Juşcy Wix Pamuk...

2 sene Serpent Mini + Pico :D
1 sene Kayfun V2 + VTC mini
1 sene Ion V2 + Illusia V2 mini

şuanda 2x Flash 4.5 23mm + M.A.C. ve VA Primo
bu ikili değişmez sanırım artık en az 1 sene :)

Temcı Kanthal A1 26-28ga arası, 1ohm, Cotton Bacon+Kendo standart bende hep (3 yıldır).

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

22mm'yi tamamlayamadan yeni bir setup nasip oldu. Provari procyon üzeri erlkönigin. Biraz uzun oldu, düğme de yanda olunca ışın kılıcı gibi duruyor :) . Ama bu da kalıcı olacak sanırım. En ekonomik setuplardan oldu. Boğaz vurumu yüksek olunca mütevazı bir coil yeterli oluyor. Çok hoş alet :love:

2015 den beri çok ato gelip geçti fakat fakirs ida-troy 1xv3 hiç elimden düşmedi tanklı sistem sevemedim bir türlü ama uzun yolda falan rda kullanamadığım için expro v2.1 i severek puff luyorum elimden çıkarmayacağım 3 atodur benim için flash İn çalışma prensibi çok hoşuma gidiyor en yakın zamanda edineceğim bir ato umduğum gibi olursa onuda demirbaş yapabilirim

Yaklaşık 5 senedir squape reloaded atomizerim halen elimde.Değiştirmeye veya satmaya kıyamıyorum.Çok fantastik teklifler aldım ama kopamıyorum kendisinden.Ara ara kullansam bile evladiyelik ürün.
Mod olarak ise elimden sürüyle geçti ama Şu anda 2 senelik aegis var. 4 5 senelik rx200s var.İlk çıktığında aldığım vt75nano var 2 tane ama ikiside çalışmıyor.
Güzel tek pilli hafif bir mod arıyorum ama aklıma yatan yok.

Tesla nana 120 mod ve Augvape Intake RTA, bugün benim gümrük konusu üste çıkmış onları okurken fark ettim Intake geçen Nisan ayına yakın elime ulaşmış bir seneden fazladır zevkle kullanıyorum elimden bir çok atomizer geldi geçti bi tek onu değiştirmeyi düşünmedim, Tesla mod da sağlam ve bana kol egzersizi yaptırdığı için ondan da vazgrçmek zor geliyor ????????

Dayanamadim yazacagim artik, nasil olsa buharladigim surece degismeyecek :)

mod 9 ay civari - ato ise 1 yıl 6 ay 23 gün :love:

Eleaf Istick RIM + Ehpro True MTL RTA. ????

1,903Konular
128,404Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt