• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Aroma ve Boğaz Vurumu İyi MTL Atomizer Önerisi İstiyorum?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Çok haklısınız gümrük işi sıkıntı :) Şahsi olarak orjinal almaya gücüm olmadığından klon devam. Fev 23 ün yanına 17 de alacağım döne döne tütün içeceğim. Benim için tütün zirvesi fev oldu. 17 de nispeten 23 e göre daha ılık buhar(ılıktan kastım 23 ile karşılaştırması yoksa 17 de gayet soğuk) 23 e göre daha fazla aroma ve daha az vurum. İkisi de birbirlerinin açıklarını kapatıyor. Yanına birde pastane atosu, tercihim Kayfun lite 19 dan yana olur. Mis gibi :D

Hocam katılıyorum size, her ne kadar atomizer faslıma ara vermiş olsam da çok içimde kaldı orjinal 4.5s bir gün alacağım ben de :(

başlığa yorumum ise şu şekilde olacak
Aroma ve boğaz vurumu aynı anda yüksek veren atolar tütünlü likit kullanımında karşımıza çıkıyor. Örneğin flavor express real cigi tilemahosta içerken aldığım boğaz vurumu ile aynı seviyede boğaz vurumunu grandmaster içerek herhangi bir atomizerden almak sanıyorum pek mümkün değil. Denemedim lakin belki squape nduro bunu sağlayabilir.

boğaz vurumu yüksek atomizer önerisinde hep tütüncü atomizerler çıkıyor karşımıza o yüzden, benim hoşuma gitmeyen bir husus bu çünkü safi tütün aromasında benim için bir aroma seviyesi yok ne yazık ki tütünü neye koyarsam koyayım aynı geliyor bana

Benim için mesele öyle bir atomizer bulmalıyım ki grandmaster içerken hatta çilekli süt likidi içerken bile boğazımı delip geçsin:ROFLMAO:

fev 4.5 s+ kesinlikle denemelisiniz.
aroma olarak çok harika değildir ama harika bir boğaz vurumu var.

Ben 4.5si orijinal 4.5s+i yftk klonu olarak kullandım. Klonda oringler kötü malum. Dişler özensiz açılmış orijinale göre. Yine de bir kere kurup oringleri sıkılaştırıp dokunmadan aynı şekilde kullanırsınız.

Size tamamıyla katılıyorum, hatta sizin yaşadığınızın aynısını ben dün itibariyle 2 gündür yaşıyorum.
Dünden önceki gün fev konusuna göz gezdirirken forumdan bazı arkadaşların 3 hatta 4 adet Fev istiflediklerini gördüm ( bkz.. @comandante @murcix @MoNoT10 ) dedim bunda bir iş var. Hemen bir tane almaya karar verdim, şansa @omeringen hocamın ilanı hazırda beni bekliyordu. ( özel mesajla çok yardımcı oldu tekrar teşekkür ediyorum ) ulton clonu fev i ilk defa deneme fırsatı buldum böylece....
Meğer hem boğaz vurumu, hem soğuk buhar, hem aroma 3 lüsünü çok uzaklarda aramışız. Kullanımı ve kurulumu öyle gözüktüğü kadar zor değilmiş, çat çat 2 harekette herşeyi yapabiliyorsunuz. Artık bende arayışlarımı bitirmiş durumdayım fev den sonra, hatta buhar hayatımı fevden önce ve sonrası diye ikiye ayırabilirim.
Herkesede tavsiye ederim, net...

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt