• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dvarw MTL RTA Kullanıcıları Kulübü

Sürekli Kullandığınız Sarım

• Kullanılan toplam oy
    131
77e2918c6c0fd93d8b861e20c7d30795.jpg

2mm 28 ga ss316l bitişik sarım 0.78ohm
Likit: Parliement Blue
Vurum gayet güzel Tavsiye ederim denemek istiyen arkadaşlara 2. Tankı tüketiyorum bu sarımla
Not: Aslanhanın bu driptipine alışınça başka driptip kullandığımda bir tuhaf oluyorum

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
2x2 olan delik 2.83mm tek deliğe denk geliyor. Dl yerine bunu alsam mı derken chimneyin peek olması üzdü . Benim tecrübem peekte likit kokusu kaldığı ve short olunca yanık kokusunun tanka sindigi yönünde.

Eskilerde indirim olması iyi olmuş. Almak isteyenler on Euro kadar ucuza alabilir önceki seriyi. Sonuçta içime değil kullanıma katkı yapacak geliştirmeler var sadece yeni versiyonda

16 lık modelde hangi clonu önerirsiniz acaba? Yaz geliyo kesin lazım bir tane 16 lık

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
sanki çok bir değişiklil olmamış gibi geldi bana, görebildiğim değişiklikler şunlar yanlışsam ekleyin lütfen:

1. 24 mm ye yükselmiş tankın çapı. 22mm bence daha şık duruyordu ama artık cam tank için yüzüğe ihtiyaç duyulmayacak. birde zaten yanma odasının çalışma alanı genişti şimdi dahada genişlemiş olabilir.

2. Vidaların takıldığı yere teli daha iyi oturtabilmek adına çentikler eklenmiş. böylece kolay olan sarım daha da kolaylaşmış

3. En belirgin değişiklik chimneyin peek olması. tabiki sıcaklığı bir nebze düşürecektir ama @Gabamarul hocamın dediği gibi likit kokusunun sinmesi düşündürücü

4. Coile hava girişini ayarlayan aparatlarda küçük değişiklikler var. içim zevkini daha iyi ayarlayabilmek için güzel olmuş bence.

anlayamadığım yeni versiyonun ismi olan Dvarw Mtl FL ismindeki fl neyin kısaltması veya neyi simgeliyor?

düzenleme: şimdi sitesini kontrol ettim yapılan değişiklikler şöyle verilmiş: ( çok değişiklik olmamış gibi gelmişti bana ama 15 adet değişiklik listelenmiş )

What’s new: 22mm new version

1. Mech safe 510 insulator
2. Shorter than V1
3. PEEK chimney
4. Offset posts
5. Improved coil leg clamps. Ridge on the edge.
6. 22mm glass tank section
7. Largest airhole is 2x2mm (=2,83mm)
8. Easier bottom fill (fewer turns of the tank section)
9. Viton o-rings
10. 22mm and 24mm MTL
11. Fixed position chimney
12. Engraved AFC inserts
13. Online authenticity check
14. Shorter chimney, smaller chamber
15. Airflow is optimized

özellikle 510 pininin mekanik modlar için düzenlemesi güzel olmuş, ayrıca 22mm versiyonu mevcut.oringler daha kaliteli malzemeden yapılmış.Ayrıca 14 numarada chimney kısalmış ve yanma odası küçülmüş diyor sanki daha fazla aroma vaad ediyor gibi geldi bana.

Son düzenleme:
1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt