• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dvarw MTL RTA Kullanıcıları Kulübü

Sürekli Kullandığınız Sarım

• Kullanılan toplam oy
    131
mekanik modlar için düzenleme olayı dvarw dl ile yapılmaya başlanmıştı. çok elzem değil. peek chimney olayını da short koruması olarak anlattı üretici fb grubunda.
fl faceliftin kısaltması.
oringlerin viton olması güzel, ama facelift yapıp da tüm aksesuarları çöp etmek çok akıl karı değil :p atomizerde üç oring vardı zaten, oringler için 1 euroluk kit yap değiştir hepsini, çok zor değil :) vidaların daha kolay tutmasını istiyorsan da 1 euroluk değil üç euroluk altı çentikli vida ürettir bu da zor değil :D

birbirine benzer iki parçayı oringle takıp çıkarmak çok aşınma yaratmıyor. ancak yumuşak bir parçayı (peek) metale takarken o oringi zamanla parçalıyorsun. ne kadar kaliteli olursa olsun peek malzemeye likit siniyor maalesef.
keşke patibulumu inceleyip tasarımlarını daha güzel bir yere taşısalarmış.

Valla klausun incelemeyi izledimde geldim. Yeni versiyonları onların olsun. Aromayı daha iyi daha ne kadar verebilir ki zaten aroma çok iyi. Tel takmakta zorlanıcak bir durum da yok. Alyandan şikayetçi olan varsa ida-troy vidası denesin cuk diye tutuyor. 24mm işin şov kısmı olmuş tam bütünleşik dursun-gözüksün muhabbeti. Peek chimneyi ben sevemiyorum bana sağlam değilmiş hissi veriyor psikolojik. Üstadların dediği gibi likit siniyorsa ayrı sıkıntı. Tank 1.5mm kısalmış çok büyük bir değişiklik değil bana göre. Bir dvarw aşığı olarak, elimde bir sürü aksesuar olmasına rağmen benden pas. Klonunu bile kovalamam. Üzgünüm :(

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hevesimi kırma hocam ya ????
Naledolassı döviz kuru yüzünden orijinal bana hayal olsa da eğer klonu çıkarsa sırf şu ikili hava kanalları için acımam alırım,
Bendeki klon Dvarw 16'yı, Dvarw v2'den daha çok sevme sebebim şu ikili hava kanalı. 2x0.8 (1,13 mm) sözde ama daha gevşek geliyor bana sanki 1,3-1,4 gibi ama aroması muazzam, keşke doğru düzgün yapabilselerdi yada 2x0,6 olsaydı mesela. Belki bu sefer olur mu olur ????

Peter’de Gus’a özeniyor, ev mi aldı arabayı mı değiştiricek diye düşünüyor insan şu değişiklik diye servis edilen şeyleri. Aktif kullanıcı için bence değişecek birşey yok ancak koleksiyonerlere hitap eden bir ürün. AFC’lerin diğer tüm versiyonlar için güncellenmemiş ve iyileştirilmemiş olması da işin ticari tarafı. Fakat 22mm cam tankın v2’lere uygun olmaması aslında daha çok para kaybettirmiş olucak zira uygun olsaydı atomizerden kazanacağı parayı tanktan da kazanabilirdi. Zaten rda’dan hallice bir sarıma sahip atomizerin sarımını daha ne kadar kolaylaştırabilirsin ki ? Benim gibi dolma parmaklı ve böyle ince işlerde beceriksizliğiyle nam salmış biri bile sarabiliyorsa herkes sarar :)
Neyse, ilk kez orijinal ve sıfır ürün almak isteyenler elbette güncellenmiş modeli alsın fakat bir dvarw’ı olup, memnun bir şekilde kullananların boş yere para harcamamalarını öneririm.

Selamlar ????????‍♂️

Heves kırmak değildi hocam amacım :D Ama gerçekten yapılan yenilikler beni cezbetmedi ki ben dvarw aşığı biriyim her atomizerimi satarım bunu satmam. @Mordor Buharcısı da çok güzel açıklamış adam haklı beyler :D

Bir de belki denemişsinizdir, bilmişlik taslamak gibi olmasın ama, Dvarw 16da aldığınız aromayı Dvarw v2de alamıyor ama sıkılık olarak v2 daha hoşunuza gidiyorsa, misal v2 versiyonunda kullandığınız telin bir ga kalınlaştırmayı deneyin. Ben 28ga kanthal yada ni80 kullanırım genelde. Son 1-1.5 aydır 27ga ya geçiş yaptım aromada artış oldu. Şöyle 2mm 6 tur aralıklı bir deneyin isterseniz. 2.5 mm sarıyorum derseniz de 5 tur deneyin üstadım. Belki faydası dokunur.

Estağfurullah hocam, aksine fikir alış verişi benim için çok kıymetli, teşekkürler. Aslında 24ga'dan 30ga'ya kadar telleri, 2.5, ve 3mm arası, aralıklı ve aralıksız denedim hocam (tabi tele göre hava kanallarını ve sarım çapını değiştirdim, fantaziye girip 24ga tel ile 0.8 hava kanalını denemedim yani????). 2mm bir iki kere denedim de pek benlik değil, 2.5mm'de 28ga 5,5-6,5 turlar 'sweet spot' benim için. 3mm'de de 24ga ve 26ga olanları denedim. 2mm varyasyonlarından deneyeyim tekrar ama sanmıyorum ki dvarw 16 kadar beğeneyim. İkili veya üçlü hava kanallarında hava tel yüzeyine daha çok değdiği için (bir de hafif aralıklı yapınca) doğal olarak aroma artışı oluyor (bence öyle, herkesin içim keyfi farklıdır sonuçta). Aslında şu istediğim hava kanalları dvarw 22mm'de olsa dvarw 16 kadar seveceğimi düşünüyorum da işte yok (klonu yok yani ????).

Son düzenleme:
Koleksiyon işini bıraktım. Dvarw şu haliyle makuldü zaten bir geliştirme görmüyorum. KHW mods yeni Gus olma yolunda ilerliyor.. Bu tarz rta larda zirve yaptığını düşünüyorsan ne bileyim Genesis bir ato çıkart. Ama kendini tekrar etme. Zaten mevcutta ürün yelpazeni randomizer ile satıyorsun. Talep te bitmiş değil. Ne macera arıyorsun diyor insan....

Ben şahsen dvarw da titanyum yada nano alien kullanıyorum. nano alien biraz daha aromaya baskın oluyor ancak . Titanyum bence gayet makul.

Arkadaşlar dvarw 16 nın altına gidecek kalem tipi mod ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Amnis gayet güzel gidiyor :)
d82043c1f4219bc85a1922ab4552d010.jpg

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Size fikir vermesi açısından dvarw 16 için bendeki 2 mod'un fotoğraflarını paylaşayım.
İkisi de regüle mod yani korumaları var.

1. Eleaf Amnis ile bu şekilde duruyor.
Amnis 900 mah output cihazdır yani pilde ne kadar volt varsa onu veriyor.
1.jpg

2. Yocan Kodo ile de bu şekilde duruyor.
Kodo 400mah. Şarjı çabuk bitse de yarım saatte full şarj oluyor.
2.5V, 3.0V ve 3.5V seçenekleri var.
Pek güçlü olmasa da boyundan büyük işler yapıyor. Şimdiye kadar gördüğüm en küçük mod. Şuan fiyatı 5-6$ falan.
Saçma bulduğum bir özelliği var; preheat özellik diye tanıttıkları şey, ateşleme tuşuna 2 kere basınca kendi kendine ateşleme yapmaya başlıyor, ya tekrar 2 kere ateşleme tuşuna basıp kapatmak gerekiyor yada 10-15sn. sonra kendi kapanıyor.
2.jpg

Son düzenleme:
1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt