• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

Jadle 

Doğrulanmış
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.

Oyla 1
En sevdiğim tribeca. Arion raven ya da coffee cream cigar olması lazım adı Ona baktınız mı? Henüz deneyemedim ben şahsen fakat kullananlar çok sevmişlerdi. Denemekte fayda var sanki

benim favorim burley tobacco bana fresh ve oturaklı geliyor. ayrıca her kokladığımda ağzımın suyu akıyor :p yaparken içine ekstra olarak ry4 katıyorum.

FE
555 ve Real cig. Ve bunların 1-1 oranında karistirilmisi. Ayrıca French Pipe. Hatta arada Chery cigar.
Ve siz sevmemişsiniz ancak favorim, %5-6 ile en az 3.ay demlenmiş TFA RY4 double.

CDD aromalarını zamanında zevkle tüketip sıkıldıktan sonra alternatif arayışlarıma en iyi cevabı Arion - Light tobacco verdi. Karamel ve vanilya tütüne çok yakışıyor, uzun zamandır sürekli içtiğim bir likit.

NET aromalı daha tütünsü/yapraksı tat arayanlara Mom&Pop - TB Blaze'i öneririm. Ancak bu biraz zahmetli demleyip 1.5-2 ay beklemek gerekiyor :)

Aromanianın tribecası ile sweet tabaccosu gerçekten çok güzel tavsiye ederim

Parliament Blue Tabac
Realcig
Tribeca
Goofy's Juice

Bu dörtlü uzun zamandır döne döne demleyip,severek tükettiklerim.
Realcig'e çok az Red Oak da eklendi mi,amanın..

1,915Konular
128,482Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt