• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

Jadle 

Doğrulanmış
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.

Oyla 1
Vazgecilmezlerden 555-realcig FE. Kesin kenarda bi tane olur.
Blue tabac listede mutlak olmasi gerekenlerden. Orani nefis.

Haricinde keyf’ten yine virginia, dunhill ve rich pipe tutun turevine alternatif olabilecek yumusak tutunluler. Hepsinin ayri karakteri var.
Surekli dongude olan tutunlulerim bunlar.
Bunlarin icine oakwood denemek istiyorum aslinda ama bi guvenemedim ta fi tarihinde DL icin biseye eklemistim enfes olmustu da adini tadini unuttum gitti :)

parliament aroması sanırım en lezzetlisi benim için.

Tütün aroması deyince aklıma 2 aroma markası gelir.
1- Clup Der Dampfer
2- Flavour Express

Bu 2 markanın tester setleri satılmakta gerekirse tamamını deneyin gönlünüze göre bir kaç çeşit aroma mutlaka bulacaksınız...

Dönüşümlü olarak bunları demleyip içiyorum; arada kendi içlerinde yada çapraz karıştırıp mixliyorum. :) Hele Cdd no8 ve 555 çok güzel gidiyor yarı yarıya karıştırıp içiyorum. :D MTL olarak tütün harici başka bişey içemiyorum gerçi hiç. :love:

Fe: Real Cig, Dhill, 555, Mlb, Cohiba, Win Churcill
CDD: NO4-1-8-2

parlement blue , dunhill
cdd no:2,4,8
bunlar gayet güzel aromalar
iyi hazırlanmış bir ry4 de severim ama sürekli içemem

Adını bilmediğim arkadaşın podda denediğim 888 black diye bi likitin aroması bilen varsa çok hayra geçer :)

Favorilerim Tribeca ve Arion Likit'in ürettiği Raven. İkisi de tüm gün içmek için ideal. Tribeca'yı aralıksız 1,5 - 2 yıl içtikten sonra içme sıklığımı azalttım

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt