• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

Jadle 

Doğrulanmış
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.

Oyla 1
Flavors Express
555, Win Churcill, RY4, Real Cig (sade sevmiyorum karıştırıyorum), Cohiba, MLB (karışımın içine çok az kullanıyorum çünkü çok kokuyor :D), Golden Virgina

Bir süredir en beğendiğim, Arion Coffee Cream Cigar ve Longend Blend

keyf parlement
map tb blaze

birde izmir grubundan can hocamın yaptığı karışım, ccd aromalarını kullanıyor nolarını bilmiyorum , kendine has birşeyler daha katıyor

Benim için tütünlü likitte zirve keyf parliament blue tabac ve Tribecadır. Onun dışında pek aram yok tütünlü likitlerle :)

Son 3-4 aydır içtiğim tek tütünlü likit diyebilirim. Yaklaşık 400ml tükettim.

Tarif;

Aroma: Flavors Express Win Churchill
VG - PG: 60/40
Nic: 12 mg

Spica Pro'da yakaladığım en iyi aroma/boğaz vurumu kurulumu;

26 GA
6 Tur hafif aralıklı
0,75 - 0,80 Ohm
16,5 - 18,5W

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Rich pipe içemedim hediye ettim, Torque 56'dan nefret ettim hediye etmeyip çöpe attım. Soho bana direk ayak kokusu gibi geliyor :) French Pipe çok şekerliydi ama onun dışında tekrar aldığım nadir aromalardan. Aromaların insanlara verdiği hissiyatlar çok değişkenlik gösteriyor.

CDD'lerin pastirma ve cemen iliskisi bitti mi? bi ara mandiraci gibi geziyodu millet :) Sirf bu yuzden hic denemedim, merak bile etmedim desem yeridir.

FE'ler ideal.

15 çeşit tütün aroması demledim ama pek umudum yok. Real Cig hoşuma gitti sadece... Likit denemekten bıktım artık.

Bir arkadaş Blue Tobac gönderdi bakalım, ondan umutluyum.

Çoğunu sevdim ama hala arayıştayım. İşte budur dediklerim bile zamanla etkisini kaybetti. Ama keyif aldıklarım ve olsa içerim dediklerim.
Mom & pop tb blaze
Parlement Blue Tobac.
Deep wood Leaf, raven, Light tob.
Real cig, 555, ry4 ( FE}

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt