• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

Jadle 

Doğrulanmış
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.

Oyla 1
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Senin varlığın yeter yüce gönüllü abim. Zaten aklım kalmıştı. Paketde yola çıkamayınca fırsat bu fırsat diyip ekledim :)
Kargocular bana güzellik yaptı.

Ayrıca bu forum zaten gönlü yüce ve geniş buhardaşlardan oluşuyor...

@azash root beer benim yüzümü güldürdü. Tövbe ettikten sonra yıllardır içmediğim biranın tadını net şekilde aldım ve gençlik yıllarıma gittim. Daha ziyade efes extra yada tuborg kırmızı gibi :) Cidden yanında sigara yakasım geldi :D

@pablo
Tütün burbon baskın bir likit hocam. İçerisinde tütün/bal, tütün, çay ve burbon var diye hatırlıyorum. Castle Long'da ki o burbon tadının daha canlısı fakat tütün de bende buradayım diyor. Bunların yanında eşlik eden aromalar biraz dengeliyor tadı fakat oldukça canlı, ben buradayım diyen bir likit. Sevenin çok hoşuna gideceği, sevmeyenin elini sürmeyeceği bir ürün. Ben sürekli içemem mesela.

Tüm yorumları @Electro Vape 'in samimiyetine binaen tedarikçi olduktan sonra yayınlamayı planlıyorum, bunu daha etik buluyorum. Bu süreçte de ( Pek uzun süreceğini sanmıyorum zaten) bol bol kullanıp deneyeceğim ürünleri. Kaldı ki bende zaten o incelemeci tayfadan değilim, üç beş karalarım bir şeyler. :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
sağolasın üstat. Scotch ürünü yani castle long eminim cuk oturacak bana ,ama black sea'da burbon fazla deyince maxx blend tadını fazla alırım diye anlıyorum,belki yanılıyorum,eğer öyle olursa uymaz bana gibi ama denemek lazım tabii. @Electro Vape hocam 8inde gel müsait olursan, bakalım şunlara,durduk yere sokma bizi Vedat milor moduna:)

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt