• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

Jadle 

Doğrulanmış
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.

Oyla 1
bu konu gibi en sevmediğiniz tütün aroması konusu olsa heralde halo turkish diye yazardım,sahibi yunan fln heralde:)içlerinde en beğenmediğim bu,çünkü 60 gün oldu demleneni ,buharı verirken plastik kokusu var,Zaten 2 aydan fazlada bi ürüne beklenmez, sonrası ahiret vade olur:)Seveni kesin vardır elbet ama hiç sevmedim ben.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hoca efkar likitleri 6 ay demlerdi diye biliyorum.. benimde 4ay ile 6ay yatan likitlerim olduğu zamanlar var.

Sizinkimde farklı bir durum olabilir. Demlediğiniz şişeyi değiştirip, 2 günde bir 5dk havalandırmak iyi gelebilir. Bir iki hafta deneme yanılma yoluyla bu şekilde havalandırın işe yarıyabilir.

Kenarda köşede 3mg dl için unuttuğum iki adet likit aklıma geldi bu arada biri tribecca diğeri hazelnut biseydi ama :D 2 ay oldu 1 ay sonra açayım bari :D

bugün güzel birgün:)Tabaccio ile başlıyorum birazdan ,tutmayın beni:)

Edit: Tabaccaio/Fabulous çok beğendim tütün pastane grubunda,daha önce ashtray denemiştim latakia tarzı ama daha kolay ve uzun süre içimi var gayet hoş.Scotch tam deneyecektim gitti bgn cillop gibi likit ama barter kanunu bu,yapacak birşey yok:)Dilim dönse detaylı anlatmayı canı gönülden isterdim ancak tarif edemiyorum aldığım hazları,sadece yine olsa yine içerim diyebiliyorum.Seneye ama tam gurme olup çatır çutur yazacağım inşallah:)

WhatsApp Image 2020-08-04 at 19.52.23.jpeg

Son düzenleme:

Henüz Ashtray, Root Beer ve Black Sea deneyebildim.
Majör klasik SS baca ve Sustason drop kit ile denedim.
29 ga, 2 mm kanthal tel. Cb Prime pamuk.

Root Beer;
Bana uymadı.
Vanilya çok keskin, krema arka planda hissediliyor. Bira hiç alamadım. :) Rakıcı olmamın etkisi muhtemelen.

Ashtray;
Bu bir efsane. İnanılmaz uydu damağıma.

Her türlü alkol, çay, kahve ile güzel bir gideri var.
3 sene önceden aklımda sigara tadına yakın olarak ne kalmışsa işte o tadı aynen verdi.

Latakia tütünü olarak daha önce Oakvape Sarus denemiştim. Onu, küllü, isli tadından içememiştim.
Burada o keskin tat yok. Var ama yok. Yani rahatsız etmiyor.
Daha önce bu tarz likiti tüketemeyenler alıp deneyebilir.

İlk nefeslerde hafif bir çiçek (papatya gibi) esintisi de hissettim. Sonra biraz da acımtırak bir tat eşlik etti tütüne. Hafif biberli gibi.

Tekrar alır mıyım? Evet.
Tüm gün içilir mi? Ben içerim ama tüm gün içemeyen çıkabilir.

Black Sea;
Bir süpriz daha.
Likitin kokusu ve direk dile dökülmesinde ki tadı, açık ara aldığım 5 adet içerisinde en güzel olanı.
Boğaz vurumu hissiyatı Ashtraya göre bir miktar düşük.

Ballı tütün ve çay hissediliyor. Ama burada ki bal, yediğimiz bal gibi değil de çayı bal ile tatlandırıp içiyormuşuz gibi.
Balın tadı, çayın serinliği likite karakterini vermiş.
Kraker ve Bourbon ayırt edemedim.

Tekrar alır mıyım? Evet.
Tüm gün içilir mi? Evet.

Farklı lezzetleri bir araya getiren @Electro Vape Üstada teşekkürler.

@Electro Vape hocam 5 likit denedim, gerçekten bu işte ustasınız. Aromaların uyumu çok iyi, en sevmediklerim listesinde olan yabanmersinini bile likit içinde sevdirdiniz. Sürpriz de çok hoştu. Keşke bekleseydim de 3 yada 6 mg alsaydım, 9 fazla geldi. Nasılsa denerim, içlerinden bir ikisini beğenirsem düşük mg sipariş veririm kafasındaydım, onun için beklemeden mevcut olan 9 mg lardan sipariş vermiştim ki öyle olmadı, hemen hemen hepsini beğendim.
Elinize sağlık, teşekkür ederim.

Likit konusu çok göreceli, siz de bilirsiniz. Denediklerinizin hepsini beğenmenize sevindim hocam, sevmediğiniz aromaları bile :) Afiyetle... Tütün serisinde 6 mg biraz gecikmeye uğrayacak, üzülerek söylüyorum. Şuan için yeni kalemleri ekleyecek zamanı hala bulamadım. Çünkü hala kutu ve etiket işi bile bitmedi. İşler aksayarak devam ediyor. Ama hepsini yapacağımıza dair ümidimiz tam :) Yorum için çok teşekkür ediyorum...

Benim RY4 PA'nin 40 günlük VE %5

İlk nefes "bu ne şimdi"
2. Nefes "la bu klon Tribeca'ya benziyor"
3.4. de "la buna 1-2 birşey atıp Tribeca yapıyorlar işte"
Daha sonraki yüzlerce nefes "aga ben bunu fena gömerim, hem 7-8 ml içtim pamuk daha iyi kondisyonda ama değiştireyim artık" ????????????

1,907Konular
128,444Mesajlar
9,851Kullanıcılar
SeymaaSon Üye
Geri
Üst Alt