• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

Jadle 

Doğrulanmış
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.

Oyla 1
%15 İndirim avantajı ile.
16 çeşit FE aroma stoklarda.
Firmanın en beğenilen (genel kullanımda) aromaları da stoklara girdi. Hatta Cohiba bitti. Bir daha girdi.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Düzenleme: Yahu reklam yapmışım gibi olmuşum. Özür dilerim.
Bir süredir aradığım aromalardı. Görünce dayanamadım.
Bilmeyen almasın. Bilen ve daha ucuza bulan varsa onlar da almasın. :)

Sadece tütünse eğer isteğimiz CdD aromaları bence tek geçerim ve ultra ekonomikler
Benim tercihim no30

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
olmadı, olamadı
elime latakia+graham gelince onu açtım
latakia tek daha güzel, graham eksik kalmış ancak içimi düşük watt rahatsız ederken (0.72ohm 8w) şöyle 2w daha verince daha keyifli ancak tek latakia içine graham değil de belki çok az ap ve ry4 double eklenirse daha iyi olabilirdi
latakia'yı yeni tobacco absolute yapmayı planlıyorum, tüm tütünlere %0.5-1 eklenirse olumlu olabilir, tobacco absolute eksikliğinde gideri var diyebilirim

ben sigarayı Captan Black ile bıraktım 4 ay buharladım ama şuan tiksiniyorum :) sigara kokusunu sevmiyorum artık.

öyle bir durum varki önceden bir siteden hazır alıyordum çok güzeldi ama hatırlamıyorum sonra golden kimya aldım ondada fena değil ama şimdilerde iğrilte oluyorum baya sigarayı bırakmışım be :)

Yurtdışına giden arkadaşlar bişey lazımmı dediklerinde. Sadece captan black diyorum. Ama ateşli benim dediğim :) Buradakiler çok ağır ve alakasız. Yurtdışından yasal yolla gelenler tamamen farklı. likit olarak beğenemedim.

Birde Captan Black Mtl olarak çok iyi DL içimde hiç uyumlu değil. bunu anladım

üstat reçeteler var ama valla bıktığım için mix yapmıyorum, aha mix aromaları bölecem 3.33ml hassas terazi ile yapasım var elim şırıngaya bile gitmiyor
free shoplarda var mı acaba? varsa gürcü giriş çıkış yapanlardan istenebilir aslında

üstat çok zevkli ama vakit lazım para lazım
mesela bir tank içtin not alıcaksın, teli dryburn yapıp kenara koyup tankı temizleyip pamuk değişip... valla yazarken yoruldum zamanında deliymişiz...
şuan tütünlere ne eklenir peşindeyim basit formüllerim olacak, nut grubu (pistachio, fındık fıstık felan) haricinde graham ve ry4 double var ama bunları 2litre denedim defteri kapadım
kimse %5 calipitter koyuyor mu? aha denemek için birebir malzeme
fa lemon sicily ekleyesim var polar blast (veya inport taban) ile beraber limonlu kent denicem (latakia %0.5 hepsine koyucam yada tobacco absolute), solub chateu haut (böyle mi yazılıyodu bu yaa) chasseur bilmemne ve lime cream eklenebilir
ama taban tütüne karar veremedim henüz, ağalar beyler taban tütün ne kullanalım? çok nötr bi tütün lazım, fe real cig ve inw 7leaves harici aklıma gelmiyor...

1,907Konular
128,456Mesajlar
9,852Kullanıcılar
omertc4Son Üye
Geri
Üst Alt