• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

Jadle 

Doğrulanmış
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.

Oyla 1
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Sindi kokusu bide tanka ,gül gibi burley'im bir üstadın tabirine göre ktk(kıraathane tütün kolonyası) kokuyor hala:)şaka bi yana o tarz tatları katagore edersem ne demem gerekir bilmiyorum ama maxx blend tadı diyorum.Mesela Fe ry4 cok farklıydı buna göre ,bakalım sırada tfa var o nasıl cıkacak....

Yoklukta iyi gidiyor bazi likitler ustat
İlk denedigimde raven i beğenmemiş bu mu herkesin bayıldığı likit demiştim attim kenara bi 7 aylik oldu o zaman icin sonra bir ara elde likit kalmamisti mecburen icicez bunu diye devam eden serüveni su an muptelasi olup tankin birine raven i sabitlemekle sonuçlandı ????????????????
Artik her gun içiyorum ????????????

Kendimi alıntılayayım. Sevmedim. Max blend az kalmış. Ry4 de bi tuhaf karamelize bir tad veriyor. Belki olması gerektiği gibidir ama yinede uzun demlemeli bana uymadı ve çöp kovasına doğru yol aldı.

Parliament ve Deepwood Leaf ile yola devam.

İkiye bir orani geçtiğinde bu durum kacinilmaz oluyor kardeşim ????
Aslinda karamelize tadi seven taraftayim ama fazlasi ahengi bozuyor dedigin gibi
Bende optimumu böyle belirledim artik hep bu şekilde kullaniyorum
%4 ry4 double- %2 maxx blend
Sanırım boyle alıştım ????

Yav bu maxx blend familyasina ne deniosa artık bilmiom,almayın aldirtmayin:)şaka bı yana ama bana iyyyssss nefret geldi,o tat ucundan acük gelsede içemiyorum,belki de psikologa gidip cocukluguma inmek lazım:)deepwoodleaf arion du dimi?duydum adini kalmış aklımda ama denemedim

Tfa double ry4 2 temmuz demleme tarihi,%6 oran.
Halonun bir iki likiti vardı aynı tat,yapay sigara tadı alıyorum,yavan geldi.buhari verirken son andaki koku bende niyeyse mide bulantısı yapıyor.Bu aromaya biseyler ekleyen var mı yoksa tekil mi demliyor herkes?

;)
Ağız tadı kişiden kişiye değişiyor malum.
Ry4 genelde tütün diye geçiyor ama bana sorarsanız içindeki karamel ağırlıklı tat ile pastane türevleri arasında yer alması lazım ;)
Likit recetelerinde taban olarak kullanılabildiğinden Içine katılabilenler oldukça fazla.
Vanilya
Yeşil fıstık
Yer fıstığı
Fındık
Ceviz
Kestane
Kahve
Krema
Süt
Karamel
Tütün
Bal
Tatlandırıcı
Tarçın ve bilumum karanlık baharat (karabiber, karanfil vs)
İlk etapta aklıma gelenler.
Moderatorlere Not: Bundan güzel başlık çıkar aslında "RY4 içine neler katılabilir"

1,915Konular
128,479Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt