• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

En Son Ne Aldın? En Son Ne Aldın?-Ana Konu -2021|2022|2023|2024

2. thelemayı aldım bende 2. el
IMG_2023-05-25-19-17-18-908.jpg

arkadaşın yolladığı 21700 pilin teki yaklaşık 800çekim yaptırıyor yani günü kurtarır baya baya şahane????
diğer pili de yarın denicem

edit: bekleme süresi arttıkça puff hesabı düştü ancak batery low diyene kadar gidicez, 21700 nimetmiş ya 1.5gün rahat yeter

IMG_2023-05-26-16-04-04-850.jpg

pil şeytanın uşağı çıktı, 666çekim

Son düzenleme:
@BigEagle Brunhilde SBS nasıl iyi bir cihaz mı? Bir video da kaplama malzemesi için olumsuz yorum gördüm diye hatırlıyorum, gerçekliği varmı, göründüğü kadar dolu dolu bir materyal değil mi?

ce1e788f674b6edb8aa325797a9f9d8b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler ivant driptip ve kılıfla da güzel oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bende Wilmar ve Chem kombini sivilce yaptı. Hangisinin olduğundan emin olamadığım için mecbur Sigma Merck Merck aldım yine. İkisinden birini seçip tekrar deneyecektim ama uğraşmak istemedim. Bu arada MTL de kesinlikle 70/30 ve daha yukarısını almayacağım, pamuk çok çabuk ölüyor. Tıkanmış gibi bir hissiyat oluyor sanırım besleme sorunu dediğinizde bu oluyor. Şu an 1 LT 60/40 aldım demleniyor bakalım sonuç ne olacak.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
bende sivilce olmadı golden kimyadanda aldım geçen hafta ikisinin kıyaslarsan wogens daha iyi içim verdi .nedense golden öksürtüyor :) ama golden likit ne koku nede kötü tat var sadece öksürtüyor sek bile içersin. wogens ilk aldığında havalandırman lazımmış onu deneyimledik 60/40 iyi oran bencede . wogens kimyadan aldığında aksi koku veya tat varsa .başka bir şişeye 5 yada 6 kere devirdaim yaparsın ve 30,dk kapak açık havalansın düzeliyor. ben öyle yaptım şuan sıkıntı yok iyi büharlıyoruz.

1,895Konular
128,277Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt