• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Esigara Yanında Hangi Kahve?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
yaygınlaştıkça onun da fiyatları öğütücüler gibi olacaktır diye düşünüyorum. evde kavurmanın bir dezavantajı da degassing süreci. videosundaki gibi kavurup hemen çekip içtiğiniz kahvenin tadı pek tatmin etmeyebilir.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Kavurup, havalandırıp, paketleyip degassing sürecinden sonra içilmesi lazım tabii, tanıtım videosuna cuppingi de eklemişler. Fiyatları ucuzlasada, kahveyi kavuruculardan tedarik etmek daha mantıklı bence çünkü nitelikli yeşil çekirdek satan yerler benim bildiğim kadarıyla ülkemizde pek bulunmuyor ve her çekirdek için farklı kavurma profilleri oluşturmak zaman ve tecrübe istiyor, kahve hobisini bir ileri boyuta taşıyor. Sanalbaharat ve benzeri yerlerden yeşil çekirdek tedarik edip videodaki gibi kavurmak daha ucuz yollu ve acemice ama yinede eğlenceli olacağı görüşündeyim. Etraf kirlenmesin diye balkonda ya da dışarıda yapılabilir.

Starbucks Sumatra kahvesi’ni Türk Kahvesi için toz çektirin ve efsane tadın keyfine varın.. Yanında dondurmalı, karamelli vb. Likitle beraber müthiş olur. (Kahve çok serttir, Türk Kahvesi için çektirirken barista “emin misiniz” Diye sorabilir şaşırmayın..

Starbucks Sumatra kahvesi’ni Türk Kahvesi için toz çektirin ve efsane tadın keyfine varın.. Yanında dondurmalı, karamelli vb. Likitle beraber müthiş olur. (Kahve çok serttir, Türk Kahvesi için çektirirken barista “emin misiniz” Diye sorabilir şaşırmayın..

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt