• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Expromizer RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Zwecklos 

Doğrulanmış
Evet, Bu klüp Expromizer hakkında bildiklerini, düşüncelerinizi, sarım tekniklerinizi, Ne tür aromalı likitler daha hoş olur. Gibi bilgi alışverişi yapabilmek amacıyla kurulan bir grup olmasını temenni ediyorum.
Buharınız ayarında,OHM’unuz yüksek, Aromanız bol olsun.
İyi forumlar :)

Expromizer 1.1 , 2.1 ve v3 kullandım. V3 'ü hiç ama hiç beğenmedim. Hem dişlilerin sıkışması , hem saçma sapan hava kaçakları başarısız bir atomizer olmasına yol açmış. Ama 2.1 'i uzun süredir keyifle kullanıyorum. Her türlü likitle aromada ne varsa alabiliyorsunuz. Çok dengeli boğaz vurumu ve aroma yorumu var.

Expromizer ilk gördüğüm versiyonu 2.1 idi :)
Ananın bowww ne biçim bir atomizer bu ne biçim sıkılık ne güzel bir içim demiştimmm
Taaa ki v3 e kadar ?
Neyse expromizerden soğudum amma 1.1 ve 1.2 yi tanıyana dek ? ???? oldu gözlerimmmm
Denk gelirmi bilmem ama pahalı olmasa piyasada alırımdım
Hoş 2.1 ide çok beğenmiştim belki bir gün denk gelirse alırım ?
Vel hasıl expromizer maceralarım kısa ve öz :) genel itibariye güzel atolar yapmış almanyadaki gurbetçilerimiz ancak v3 ü hangi kafa yapısıyla yaptılar bir türlü anlamadım ???

Expromizer 2.1 güzel, arkadaşla değişip kullandım. Pastane ve tütünde güzel aroma ve boğaz vurumu veriyor.

Bu gazla v3 Fire aldım, duruyor öyle. Aroma ve boğaz vurumunu seviyorum ama gelgelelim eğer sarım yapıp, doldurur kapatırsam yeniden açması imkansız hale geliyor alet edevat kullanmadan.

Firmasının v3 ile uygun fiyata kaliteli ve çok parçalı ürün (kayfun) yapma girişimini anlıyorum ancak Svoemesto olmak yalnızca ürünle olmuyor.

V4'ten umutluyum :). Kulübümüz hayırlı olsun.

v2.1 i uzun süredir kullanıyorum sarımı pamuklaması düzgün yapıldıktan sonra akıtmıyorda alan çoğu kişinin söylediğinin aksine,
Bu arada çilek,krema türevi likitlerde bence efsanedir :giggle:

V3 ünü cuma günü alıp pazara sattığım atomizer. V4 umarım kendini affettirir.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Forumda gezindim baktım daha yeni forum, konu kulüp yok yapıştırdım hemen, Umarım hayırlı olur güzel olur bende 2.1 kullandım hala da kullanıyorum, 1.1 1.2 serileri gerçekten mükemmel ama ateş pahası heleki şu an ki piyasa da o yüzden buharcı dostu 2.1 devam ?
İyi forumlar, bol buharlar.

Kulübümüz hayırlı olsun. Ben de 2.1 kullanıcısıyım. Aroma ve sıkılık konusunda hemen herkesi tatmin edebilecek bir atomizer. Döneminin popüler mtl atomizerlerinin başarılı yönlerinin kopyalanarak, tam bir f/p ürünü olarak üretilmiştir. Bu nedenle çoğu kullanıcının gönlünde önemli bir yeri mevcuttur. Biraz boyu uzundur. Ama yakışıklıdır.

1.1 i yaklaşık 4 aydır kullanıyorum aroma boğaz vurumu beni yeterince tatmin ediyor en acemi sarım ve pamuklamada hafif fokurdama harici olumsuz bir durum olmadı farklı atomizer aramak aklıma bile gelmiyor fakat içimden bir his 2.1 i al diye dürtüyoo :) 1.1 ve 2.1 i kullanan arkadaşlar yorumlarsa belki vaz geçerim ??

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
2.1 Kullanıyorum, 1.1 de kullandım ama benim değildi 1-2 gün kaldı sadece aman aman fark yok sadece boğaz vurumu ve içim farklı, 2.1 1.1 e göre biraz daha sarım seçen bir atomizer bence ama genel olarak 2.1 fiyatı daha uygun o kadar.

Bi kaç bir şey yazacağım umarım çok kızan olmaz
Şimdi şuan piyasada olan ve 400 500 en düşüğü 350 tl ye satılan 1.1 ler orginal mi şayet orginallerse nasıl anlaşılıyor 2.1 aldım pişman oldum bu kadar meşhur olunca 1 serisi bi ara düşündüm almayı anlatılanlar sahi mi yoksa 2.1 gibi pohpoh mu sonra baktım ki 350-500 tl isteyince alınmayacak orginal ve kabul görmüş ato çok ve bunların orginalliği test edilebiliyor ama bu test bildiğim kadarı ile exproda yok bu millet nasıl emin olup bu paraları veriyo ki zamanında bu piyasada dönenlerin çoğu klon diyiliyordu

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt