• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Expromizer RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam şimdi itilemiştiler demeyelim de aramızda kullananlarda olabilir bilmeden polemik yaratmayalım benim ki yarı klon olabilme ihtimalini hatırlatmak ve bilgi almaktı
2.1 de problem demeyelim ben sevmedim umduğumu bulamamıştım ve zarar da ettirince öyle dedim bi anda yoksa seveni illaki vardır ona ne şüphe

Bende çok memnunum ama dışarıda içemiyorum çok büyük, aynı aroma soğuk buhar arayisim sürüyor biraz ufak hallice olsa siyahida olsa

v2.1 bence gayet başarılı bir atomizer. Siren in sıfırı 210₺ ye satılıyor ve bence karşılaştırılacak seviyede değiller. Expro v2.1 steamtuners bellcap ile sadece alttan dolumlu bir atoya dönerken hem akıtma sorunu ortadan kalkmış oluyor hem de boyu kısalıyor ayrıca güzelleşiyor. Elimden bir türlü çıkaramadığım bir atomizer, her defasında satmaya niyetlenip kıyamıyorum. Çok kullanmasamda bazı likitlerde onun yorumu en iyisi. O likitler elime geçtiğinde illa onu kullanırım.
Expro için kullanıcı dostu denmiş fakat ben katılmadığımı söyleyeyim. Pamuklaması alışkanlık ister, fokurdama ve akıtma problemini alıpta yaşamayan buharcı bir elin parmaklarını geçmez. O yüzden tam bir f/p ürün olsa bile kullanıcı dostu değildir ;)

Buda benden olsun

6a0oA3.jpg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

valla hocam ozellikle tutun grubu diyebilirim. Ayni yaptigim likiti cok farkli atolarda denememe ragmen 2.1'deki keyfi hic birinde alamadim. Ha bi donem kayfun lite plus v2'de yakalamistim onu yalan yok, o da cok mesakkatli diye saldim vakti zamaninda.

Bir de 'karakterli' pastane grubunda begeniyorum mesela bourbonlu castle long :)

Arkadaşlar V4 kullanıp memnun olmadıklarını, seriyi bitirdiğini falan yazanlar var Face de , içimizden v4 alıp kullanan oldu mu ? Almanya dan bir arkadaş rica ettim 38 Euro muş değer mi ?

Bende almak istiyorum bu cihazı. Yorumlar boğaz vurumunun düşük olduğu yönünde geri kalan sıkılık ve aroma içim yorumlar olumlu. Hatta bir yerde Boğaz vurumu Berserker’den 1 tık daha iyi denmiş. Genel olarak bana uygun görünüyor, şeklide başarılı buldum.

Arkadaşlar, Expro V4, 80vg 18mg -12mg , 26ga aralıklı ve 27ga bitişik ilk izlenimlerim ;

* Kanthal 26ga aralıklı ; buhar sıcağa yakın, her zamanki pamuk yoğunluğunu kullandım halde 3 likit beslemesi açık olduğunda tükürme yapıyor (bazen 2 likit beslemede de yapıyor), Aroma ortanın hafif üstü, boğaz vurumu orta.
* Kanthal 27ga bitişik ; buhar ılık ve az altı , 26 ve 27ga arasındaki buhar sıcaklığı farkı, sarım farkları olsa bile diğer atomizerlerime oranla çok fazla, tükürme yok. Aroma orta, boğaz vurumu orta.

Her iki sarımda da ; meyveli henüz denemedim, likit besleme çok iyi, kısa zamanda bol buhar, buhar kuruya yakın ipek gibi , içim keyfi çok iyi çektikçe çekesiniz geliyor, içim şekli ateşliye yakın , üstten hava besleme mekanizması iyi çalışıyor hiç potturmadı, sessiz-mutlak sessiz-ses yok, guruldama yok, likit harcaması özellikle 27ga da iyi , default halde ayarlanabilir 510 pin kaynaklı anlamlı ohm atlamaları oldu, modun atomizeri görmediği de oldu, ayarlamalarını yaptıktan sonra içtiğiniz sürece ohm atlaması yok , likit besleme mekanizmasını kullanmak çok kolay, yapısı dolayısıyla artık atomizer sıkışması yok , hava kaçağı yok gibi bir şey, sıkılık ayarlaması güzel, 1. delikte dudaklar yanaklar iyice bükülüyor baya sıkı, ben 2. delikte rahat ediyorum, hava deliklerinin heriki tarafında stoper mevcut, hava deliklerini ayarlamak kolay takla atmak zorunda kalmıyorsunuz, Ammit Mtl Rta gibi topcap le arasında boşluk kalıp saçmalamıyor stabil , Ammit gibi üst hava deliklerinden basınç oluşup likit gelmiyor, haliyle herhangi bir sızdırma yok. Her ne kadar daha etli driptipleri daha çok sevsem de driptipinin kullanımı da güzel, driptipten bir süre sonra ağzınıza likit gelmiyor, driptipin altında likit toplanmasına henüz rastlamadım. Pico ya ilk taktığınızda oturmayacak gibi duruyor (kenar tırtıklarından dolayı) ama hafif itmeyle birlikte dişlilerin birbirine tık tık değmesi misali sonrası oturuyor, fotosunu aşağıya ekledim.

Henüz 4-5 ml tükettim, ileriki zamanlarda nasıl olur onu da zaman gösterecek.

IMG_20190526_155756.jpg

Son düzenleme:
Expromizer v2.1 tütünlü hariç neredeyse her türlü likiti bana tam manasıyla tanıttı. Hava yüzüğü ve sarımla yarı DL bile olabilir. 0.8-1.0 ohm arasında kullanıyorum. boğaz vurumu sıfır diyebilirim. Ama elimden çıkmayacağını biliyorum.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt