• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Expromizer RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Ürün özellikleri arasında okuduğum 2ml-4ml-6ml kısmını merak etmiştim. Intaste eklemiş görseli,
F968E02D-C426-4E7A-AF63-27E58EA76DAB.jpeg
Geleneksel mtl konusu, bence biraz hava hacmine takılıp kalmıştı. 6ml’lik seçenekle sunulan yükseklikle fena durmuyor v1.4, “old school” diyebilmemiz için. ????‍♂️

Edit: Kendi sitelerindeki görsel hoşuma gitti,
7BB5FB7F-CB0E-4097-983E-C420CC3AA145.jpeg

Son düzenleme:
Expromizer V2 deck ile v2.1 arasındaki ufak farklardan biri de pozitif post altındaki izolatörün oturduğu yuva, V2 de izolatör yuvası çentiksiz iken v2.1de çentik ve pah var dolayısıyla izolatörde de çentik ve pah var, yedek parçaların birbirine uyumlu olduğunu düşünüp V2.1 pozitif post altı izolatörü arayanlara duyurulur.
Not: elimde hem V2 hem de V2.1 var , V2'nin izolatörü deforme olunca V2.1 yedeklerinden bulmak isterken işime yaramayacağını farkettim ancak demokrasilerde çare tükenmez düsturunca elimde yedek olan kayfun v5 pozitif post altı izolatörü küçük vir çabayla deck'e oturttum, belki birilerinin işine yarar diye de buraya yazıyorum.

Expromizer v2.1 den aroma tadını doğru düzgün alamayan bir tek ben varım galiba. Okudukça hayret ediyorum herkes çok memnun ama geldi geleli ben pek beğenemedim. Sıfır aldım 10 tank ancak kullanmışımdır. Acaba motor mu açılmadı daha

Çok fazla yorum yapılmamış bir tık gözüm korktu da 1 serisi için yedek arıyorum yardımcı olabilecek var mıdır:)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
9mb4s3t.jpg
???? (y)

Son düzenleme:
1,896Konular
128,303Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt