• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Expromizer RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Mom & pops Calippiter chow (zıkkım) içiyorum, ondan önce supreme V2 içtim aroma yönünden gayet iyi diyebilirim ama boğaz vurumu arayanları kesinlikle hüsrana uğratır. Daha tütünlülere geçemedim, gerçi tütün için majör yeterli geliyor bana. Bunda da pastane ve türevlerini içerim diyorum.

Aroma ve boğaz vurumu yönünden çok bir fark göremedim,
Daha yeni başladım, supreme V2 koydum içlerine 28ga 2.5mm kanthal ile içiyorum ilk etapta bu likit için V5 biraz daha şekerli diyebilirim, aroma çok az daha iyi, aynı hava delikleri açıkken v4 çok az daha sıkı V5'te hava kaçağı var sanırım hava ayar yüzüğü V4'e göre daha kolay dönüyor, sürgülü+vidalama dolum sistemiyle ters basınç biraz daha azaltılmış bu da V5'de fokurdamanin önüne geçiyor ayrıca kendi driptipinin iç çapını genisletmisler v4'teki yoğuşma nedeniyle driptipten ağıza likit gelmesinin önüne geçmişler, dizaynda bir kaç iyileştirme yapılmış anlaşılan
Baca iç çapını da genişletmişler, v4 de driptip altında fazla likit birikiyor V5'de daha az

teşekkür ,bu gün bende ilk defa denedim sirende kullandığım gold blendedi koydum benim boğazımı daha fazla rahatsız etti sirene göre.bu boğaz vurumu mu demek tam anlamıyorum.,
:)sanırsam boğazımı rahatsız eden hiçbir içimi sevmiyorum galiba .birde kendi telini kullandım tembelliğimden.,onu atıp kanthal 27 ga ile calipter deneyeyim o zaman:)

İki üç tank sonra taşlar yerine oturdu.ben çok beğendim bu atoyu akması ,lokması, fokurdaması yok aroma da. problemim yok.zaten çoğu mixleri minimum aroma ile demliyorum.hava kaçağı hiç umurum da değil varmı yok mu diye bakmadım bile, tek rahatsız eden driptipin biraz ısınıyor gibi olması.onu da değiştirerek ve ohm ile hallederim.bence çok güzel bir ato ,buharı bırakmak niyetinde olmasam bir tane daha alırdım.
Böyle şugar oldu.

IMG_20210418_215810.jpg

Bazı (10000 seri no üstü) atomizerlerde bu sorun yaşanmıştı zamanında, sanıyorum vapeknight (yasabuga) getirtmişi bu seriyi, sizdeki atomizer sonradan ötmeye başladıysa detaylı bir temizlik sonrası düzelecektir ama ilk baştan beri ötme varsa mtl kit takarak hava yüzüğünü en büyük delikte kullanmak çözüm olabilir

Bende ki'nin seri numarası 9490 hocam ,son iki büyük delik'te biraz sesli hale geliyor ,küçük delikler'de ses yok gibi, pek sıkı içim sevmiyorum, youtube yabancı vaper inceleme videosunda izledim onunkin'de de ses vardı, ses'e pek takıntılı değilim ama bu biraz fazla sesli gibi geldi ,ilgi alakanız için teşekkür ederim ,daha yeni aldım aldığım kişiye teyit amaçlı sordum orjinal olduğuna garanti verdi, türkçe bi inceleme izledim pamuk ince olursa ses yapıyor dedi, ben 2 mm sarım yaptım pamuk haliyle ince oluyor belki ses'e bu sebeptir, 30ga kantal tel 18 mg likit ile içim yapıyorum

Son düzenleme:
Doğrudur hocam, yan mahalledeki expro v2.1 konusunda benzer bir yazı hatırlıyorum, benim içim tarzım hava yüzüğü 3.delik ve 2.5mm üstü sarım olduğundan hiç ses duymadım ayrıca elimdeki 2 tane expro v2.1 in ve bir tane expro V2'nin bir tanesi 10000 seri üzerinde olmasına rağmen küçük deliklerde herhangi bir sesle karşılaşmadım. Genel olarak sessiz bir atomizer olarak bilinir Expro V2.1, içimi de güzeldir, ebat olarak biraz irice olmasına rağmen beğeneni çoktur.

1,896Konular
128,302Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt