• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Expromizer RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Benim bildiğim kadarıyla uzatma takımı yok Türkiye'de satan, henüz. İkincisini alanlar ürünü beğendikleri ve sürekli kullandıkları için alıyorlar, hem yedek oluyor. @boatswain

Expo da sadece v4 kullandim kullanmaktayim bogaz vurumu seven biri olarak ben begendim gecmis serilerini denemek isterim fakat o kadar para verilmeyecegini dusunmekteyim.
V4 likit canavari olsada sevdim ben
IMG_20191017_101508.jpg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Selam.
10.000 di o hocam ama şehir efsanesi bence.
Eski 2.1 im 10.000 üstüydü ve çok çok iyiydi.
Meraktan ve değişiklik istediğimden takasla vermiştim. Sonra 6,4xx serili başka aldım. Bir önceki daha iyi idi.
Belki daha yeni olduğundan daha az yıpranmış olması da muhtemel.
Saygılar.
A19124C8-81CE-45BD-9ADF-F3BC9A9E0ADF.jpeg

2.1 ile bende aranıza katıldım. 3 gündür sorunsuz akıtmasız kullanıyorum. Fotolu sarım ve pamuklama önerileri alabilir miyim?

V4 sıfır nereden bulabilirim?

Şu aromayı yorumsuz verme mevzusu önemli. Bunu başarabilen az sayıda ato denk geldi. Biri Kayfun Five Pawns, biri de expro v3. Fakat dillendirilen aşırı likit tüketimi ve oring kalitesizliği kullanımı olumsuz etkiliyor. Likiti fazla tükettiği için sanırım buhar performansı da üst seviye. V4 te likit tüketimi ve aroma kalitesi olarak v3 seviyesinde mi acaba?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
V4 ü çıktığı günden beri zevkle kullanıyorum ,( V3 kullandım beğenmedim akıtmasını bir türlü engelleyememiştim, Orj. Kayfun lite plus v2 kullandım harikaydı ama pratik değildi) aroması üst seviye değil ama üzmez, boğaz vurumu az, ayrık kullanacaksanız %99 tükürür, 27ga 1 ohm bitişik ılık>soğuğa yakın ideal sarım, likit tüketimi tankı küçük olmasına rağmen az ,ben likit tüketiminden çok memnunum, içim zevki ; hani ateşli de bir nefes çekersiniz de bir kaç sefer de dışarı atarsınız ya o şekil (benim en beğendiğim özelliği), sıkılık isteğiniz şekilde ayarlanabiliyor kaçak sıfır desem yalan olmaz ve şimdiye kadar kullandığım en sessiz ato ses yok, en çok tütünlü ve meyveli kullanıyorum bu ato da, şimdiye herhangi bir problem çıkarmadı bu kullandığım. İpucu ; ilk aldığınız da temizliğini yaparken base 'in içine ulaşmak için , kutupları base den ayırmayın (çevirerek açılıyor) ,hatta bu işlemi hiç yapmayın, iki tane V4 almıştım, siyah olanın base ini ayırdım (zaten çoğunda ayırmak için kan ter içinde kalıyorsunuz), tekrar topladığımda bir problemle karşılaştım ; iç hava tüpünün üzerindeki silikon siz çevirdikçe hava tüpünün üzerindeki hava deliğinin üstünü kapatıyordu, ne kadar dikkatli kapatmaya çalışsanız da olmuyordu, çaresi; silikonun hava tüpüne doğru olan bölümünün 5 te 2 sini jiletle kesmek oldu, fena olmadı ama ilk halini bir daha vermedi sattım. Uzun süredir Galaxies Mtl Rta - Kayfun Prime - V4 üçlüsünü kullanıyorum, nbase için de hala Joyetech eGrip 2 Light ımı kullanıyorum , benim için en önemli özellikleri pratik olmaları, çünkü en kral ato olsa da pratik değilse bir süre sonra bıkıyorsunuz. Benim V4 le deneyimlerim bunlar , umarım yardımcı olabilmişimdir.

Düzeltme : Kullanmadığım V3 değil V2 olacaktı, V3 ü de beğenmemiştim (geç olsun güç olmasın :rolleyes:)

Son düzenleme:
v4 te 510 pini sonuna kadar sıkarsam aşırı sıkı içim oluyor, sıkmazsam da ohm atlaması oluyor. Var mı yorumu olan?

Yeri gelmişken ben de sorayım. Tel vidalarının başları deforme oldu. Yeni vidaları nereden alabilirim.

Selamlar. Ben de V4 ile kulüpte yerimi alayım:) özellikler burdaki kullanıcıların yorumları bu atomizeri almamda etkili oldu teşekkür ederim. Spica pro ile genelde tütünlü likit kullanıyorum ama meyve ve pastane ürünlerini kullanabileceğim ve bir ürün arıyordum. Atomizer seçerken Spicanın sıkılığı ve bana göre sessiz olması gibi kriterler önemliydi ve V4 bu konularda üzmedi gerçekten sessizmiş. 27GA Ka1 6tur bitişik sarıyorum ve sıçratma yaşamadım pamuğu bol tuttum buradaki yorumlara bakarak,ilk tankta bi ohm oynaması oldu onu da 510 pini ayarlayarak toparladım. Beslemesi gayet iyi diye düşünüyorum likit besleme delikleri gayet büyük. Farklı likit ve sarım denemelerini zamanla yaparım şimdilik herşey iyi.BE52707D-0572-481A-BCD9-C5F783E796DF.jpegD42DDE76-32F0-4599-AAC4-8C57481BCF2C.jpeg

2 sene komple elektronik sigarayı bırakmış biriyken (eskiden favorim 2.1 idi..) sıfır 2.1 temin edebilme şansıyla tekrar döndüm aranıza..
Bu sefer kararlıyım her atoya atlamadan.. kurduğum setup ile yoluma devam edeceğim. 2.1'in verdiği keyifi bana hiçbir atomizer vermedi..

Okuduğum kadarıyla, V2.1, özellikle NET aroma ve likit kullananlar arasında epey popüler. NET dünyasına giriş yapanlara da önerildiğini okuyorum. Yurtdışında klon olarak satılan yerlerden biri, Tisvapo (İtalya).

Yanlis olabilir ama V3 e kadar alman uretimi oldugunu hatirliyorum. V3 ve V4 ile birlikte uretim Cin'e kaydi.

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt