• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Fakir's Mods İon v2 RTA

fakirsmods 

Commercial
Doğrulanmış
Fakirsmods'dan Tüm foruma selamlar, İon v2 fotoğraflarımızı ve deneyimlerimizi bu konu başlığı altında paylaşalım.
Özellikler;
Atomize çapı ;23 mm
Atomizer yüksekliği; 45 mm
Metal aksam; 316 ti
Tank malzemesi; polikarbonat
Hava kanalı 3x0.8 mm
Kutu içeriği; İon v2 RTA, orin ve vida yedekleri, seçilen deck(mtl ya da dl) ve driptip.
Fakirsmods'un üzerinde en fazla uğraştığı atomizerlerden biridir, son kullanıcıya sunulmadan önce üzerinde aylarca deneme yapılımıştır. Hedeflenen; kolay kurulum, zahmetsiz dolum ve taşıma, Likit türü seçmeksizin yüksek aroma verimliliği,
Bu konularda görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz ;) bir kaç fotoğraf ve inceleme videosu ;

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

,

İnceleme videoları;
Alman bir incelemeci; Manuel Tobschall ,daha önceki fakirs ürünleri Avrupada İtalya ağırlıklı satışta iken İllusia D ve İon v2 İtalya kadar Alman ve İngiliz Vaperların da ilgisini çekti.

Bu kanalda yayın yapan Victor Mullin ,Yılın e sigara ürünleri videosunda İ0n v2 4ml 'i yılın 4 ml Mtl atomizer seçti, Victor geçen sene birkaç vape sitesinde yılın e sigara youtuber i seçilmişti.

V1 versiyonunu bir süre kullandım. Özellikle titanyum tel ile çok beğenmiştim. Ancak boğaz vurumu olmaması sebebiyle yollarımız ayrılmıştı.
Mevcut durumda aklımda kalan tek atomizer V2 4 ml.
İnanıyorum ki bir gün gelecek ve Ultem tanklı 4 ml lik V2 yi test edebileceğim. O güne kadar bol bol okuyalım.

Fotoğrafı bir kenara bırakalım. Aslında piyasada ürün daha çıkma aşamasındayken hype lanması hoşuma gitmemişti. Bu yüzden biraz geç sahip oldum. Zaten klavye canbazlığı marka seviciliği de pek hoşuma gitmez. Gene de birkaç gündür yazıp yazmamak konusunda tereddüt ettim; Mesleğim çiftçilik zamanımın büyük çoğunluğu arazide geçiyor. Bu sezon yaklaşık 3 aydır ortalama 40 derece sıcağın ortasında çalıştım. Toz da cabası... Özetle, sağlamlık, malzeme kalitesi, pamuklama rahatlığı, stabil çalışması, aroma, buhar sıcaklığı, kendine göre boğaz vurumu, vs... Bu yaz başka hangi atomizerle tarlaya gittiysem "keşke yanıma alsaymışım" dedirtti. Üretenlere teşekkür ederim.

Merhaba,
ION V2 tüm seçenekleri ile stoklarımıza girmiştir...

Herkese merhaba İon v2 almayı düşünüyorum fakat 2 ml mi almalıyım 4 ml mi karar veremedim.4 ml olanı çok mu büyük acaba. isteğim orta seviyede aroma ve iyi bir boğaz vurumu.sıcak buhar sevmiyorum bu yüzden 4 ml bana uyuyor gibi ama işte boyutları merak uyandırıyor.driptiple beraber kaç mm acaba

Foruma özel yılbaşı indirimi olacak mı acaba ? Ayrıca driptipler bitmiş sitenizde tekrar stoklarda olursa toplu bir alım için arkadaşlarla beklemekteyiz hocam :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Merhaba hocam,

Soğuk buhar ve daha fazla boğaz vurumu için 4 ml'lik almalısınız. 2 ml 4 ml'ye göre daha sıcak buhar ve daha fazla aroma verir. Ben kanguru mod ile kullandığım için 4 ml'lik tankın boyuna çok takılmıyorum ama box modlarda özellikle 90 mm ve üzeri boyu olanlarda biraz uzun durabilir.

1,894Konular
128,282Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt