• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Fakir's Mods İon v2 RTA

@fakirsmods merhaba elimde v1 modeli var bi form sitesi üzerinden değişimle elime geçti lakin kişi atomizeri mahvetmiş 510 kısmı sıkıştır Buda açayım derken canım atomizer mahvolmuş. Ayrı deck kısmı satılıyor mu yada 510 yardımcı olursanız sevinirim (best buhara konuyu mail attım dönüş yapmadılar o yüzden buradan size yazıyorum)

Öncelikle @fakirsmods Murat Abi (Üstad) ile tanıştığım için gerçekten mutlu olduğumu belirtmek isterim.

Elimdeki Hastur Mtl Mini ile bir kaç denemden sonra mtl atomizer arayışına girdim. yorumlar videolar derken kendimce "beceremezsem başına ekşiyebileceğim, benim dilimde konuşan ve beni anlayıp yardımcı olabilecek" birinden atomizer alma fikri çok hoşuma gitti.

Atomizer elime ulaşınca gayet temizdi yıkadım ve direk sardım. sararken şöyle mi böyle mi diye çok uğraşmama gerek kalmadı çünkü benim gibi mtl de acemi biri için bile çok kolaydı. zaten 1-2 sarımdan sonra atomizer size ne yapmanız, nasıl yapmanız gerektiğini hissettiriyor. ben memnun olduğum içimi teli vidanın biraz üzerinde sarmakta buldum.

Dediğim gibi ben acemi bir mtlciyim ürün puanlamak, sıkılık puanlamak gibi durumlar haddim değil. Kendi zevkimi ve içim deneyimimi paylaşabilirim.

Aromanın benim için ön planda olduğunu belirttiğim için Murat Abi 2ml lik versiyonun daha mutlu edeceğini söyledi ve gerçekten de aroma dl içimde aldığım aromaya yakın (ki aynı likiti kullandım bir süre 3mg olarak sonra 6mg ı geldi o da aynı tatta) her notayı hissedebileceğim bir aroma performansı sundu bana.

Sıkılık konusunda dediğim gibi ben puanlama yapacak yeti değilim ama caliburn koko bile bana havadar geldi (ki en sevdiğim poddu) ve sıkılık tam bana göre.

Yanına başka atomizer almayı düşünmediğim bir setupım oldu. Keyfi, içimi, aroması, sıkılığı tam bana göre.

Eline sağlık @fakirsmods Murat Abi

photo5933535467779764914.jpg

Merhaba arkadaşlar ion v2 aldım buradan bir arkadaştan birkaç sorum olacak. İon v2 nin altında seri numarası yazması gerekmiyor mu ? Birde deck te değişikliğe gidilmişti eski seri ile yeni seri arasındaki fark nedir ve nasıl ayırt ederim ? Detaylı bilgisi olan var ise yardımcı olursa çok memnun olurum.

accf311bfadd8601254cc3d91c7f09bc.jpg

8b151d7dfd3ed3992cc4d9eacbf5b1a5.jpg

@Saldıray Abi bendeki ultum custom tank... custom olamayanlarda seri no var

d5806a7176f3e7b548eb562502eb62bd.jpg

Mavi ile isaretledigim cap yivle tanka oturuyor. Kirmizi isaretledigim parca cikip likit dolum deliklerini aciyor ustad. Custom tankta mavi osaretli cape ihtiyac yok. Direk kirmizi isaretli olan capi takip cikariyorsunuz likit dolumu icin

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt