• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Fakir's Mods İon v2 RTA

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Elimde hem easy sunbox hem de kizoku techmod mevcut. Watt modunda kullanıyorum. İkisinin de ateşlemeleri hızlı. Ikisini de tavsiye ederim. Kizoku nun tek olumsuz yönü watt modunda kullanırken atomizere verilen gücün volt cinsinden göstermemesi.
Bir de ikisinin de pil kapağını söküp takmak meşakkatli.

Merhaba,
ION V2 nin sorduğunuz mtl deck ve tüm parçaları stokda var. Farklı bir isteğiniz olursa Best Buharın WhatsApp destek hattından ulaşabilirsiniz...

Merhaba,
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
sitemizi incelerseniz yurtiçine nasıl bir indirim yaptığımızı göstermiş oluruz. :)
Ama forum yönetimi @Koba yılbaşı çekilişi gibi bir organizasyon yaparsa bizimde bir katkımız olur...

Merhaba,
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
sitemizi incelerseniz yurtiçine nasıl bir indirim yaptığımızı göstermiş oluruz. :)
Ama forum yönetimi @Koba yılbaşı çekilişi gibi bir organizasyon yaparsa bizimde bir katkımız olur...
[/QUOTE]
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Yurt dışında ürününüzü o fiyatla satmanız, doğru bir karar olabilir, ürününüzün algısına da katkı verebilir lakin onların alım gücü de zaten su götürmez bir gerçektir. Alım gücümüz ve ülkemizin ekonomik şartları bağlamında bu ürün fiyatıyla lükstür. Yılbaşı vurgusu yaparak indirim isteyerek elimizdeki tek lüksü yaşatmak ve bir motivasyon kazanmak istedim. Değerli bir istekti. Sembolik de olsa değerlendirebilirdiniz. Ama bu cevaptan sonra pek keyfimin kalmadığını ifade etmek isterim. Size de yurtdışı satışlarında başarılar dilerim. Iyi seneler...

Merhaba hocam

Kizoku watt modunda güç verdiğinizde bunun volt karşılığını ekranda göstermiyor. Easy sunbox ve aspire mixx de bu bilgi ekranda görünüyor. Ancak kizokunun artısı USB type C portu olması. Easy ve mixx de harici şarj cihazı kullanmanız lazım. Zira ikisinde de şarj soketi yok.
Ben harici şarj cihazı kullandığım için easy bana sıkıntı yapmıyor ancak kullanmasam da acil durumlar için şarj portu şart bence.

Güzel atomizer, 1.5 yıl her gün kullandım, kayınbiradere gidenler grubunda, o höpürdetiyor artık :)

Tek sevmediğim yani deck etrafı, hava ayar yüzüğü biri çelik kısımlar biraz kaba gelirdi bana. Hani biraz daha zarif olsaydı, dişliler biraz daha ince olsaydı, birkaç farklı işleme vb. kozmetik değiştirilecek parça olsaydı vermezdim sanırım. İçimi gayet tatminkardı tütünlü likitlerde. Vurum, aroma, sıkılığı, serin içim dengesi de güzeldi. Sarımı zaten her Fakirs atomizeri gibi gayet pratik ve sorunsuz.

Bu arada 2 adet 4ml paket atomizerimden biri 2. eldi, birini sıfır aldım Bestbuhar'dan, ayrıca 2ml tank, 2 ve 4ml ultem tank, ultem (çelik belcap'siz) 2 ve 4ml tank, 2 ve 4ml için ultem baca be ultem topcap, tam set vardı elimde. Ha bşr de yedek MTL deck içi almıştım. Yanş severek kullandım derken, öyle biraz sevmedim, eleştirilerime rağmen zevkle kullandım :) Püftürenlere afiyetler olsun. :)

Evet pavyon hesabı gibi oldu ama her ay bir parça alınca hiç hissedilmiyor :geek:

2 boyda da ultem baca çeliğe göre daha çok hissettiriyor aromayı. Ayrıca Epeyce hafifletiyor atomizeri. Ultem baca tek başına yok gibi bir şey elinizde.

Sizede hayırlı olsun üstadım.Temco kanthal 26 ga 6 tur 0,80 ohm 15,5 watt rayon pamuk olarak sarımı mı yaptım. Aroma ortalama seviyelerde(benim için gayet yeterli) ,boğaz vurumu tatminkar. Şuana kadar akıtma fokurdama vs bişe yaşamadım. İnanılmaz sessis bir atomizermiş gerçekten hele ki benim gibi dl den yeni geçilmişse baya bir farkediyor :D Sıkılık olarak istenilen sıkılığa getirilebiliyor olması çok iyimiş.

Bu atomizer için tel,pamuk,ohm,watt vs sarım tüyoları alabilirim acemi bir mtl ci buhardaşınız olarak :D

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt