• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Fakir's Mods İon v2 RTA

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ilk seri de kutup başlarının konumu ters veya vida yönleri tersti. Ters sarım yapıyordu kullanıcılar.
Ayrıca bildiğim kadarıyla deck altındaki parçayı soktuğümüzde ki alt hava girişleri ilk seride daha dardı. sonraki güncellemelerde o delikler biraz daha genişletildi veya tam tersi oldu :)
Burada belki @fakirsmods hızlı cevap donemeyebilir sorulara. Ancak diğer sitede (esf) fakirsdestek ve site üzerinde ki whatsup destek numarasından gayet hızlı dönüşler yapılıyor diye biliyorum.

Merhabalar
ilk seri 2. seri diye birşey yok aslında Alman ve Çin'li kloncular için yapılmış uygulama idi. ???? ilk 100 adet piyasaya sürüldü, sonrasında 89 adet yurtiçi kullanıcılarının deckleri değiştirildi.

Sevgiler...

Bölgemizde yaşanan orman yangınlarından sonra yaşadığımız bu vahim ve üzücü olaylardan dolayı içeriğinde tahta bulunan ürünleri ; gerek ekonomik , gerek psikolojik zor günler yaşadığımız için ulaşılması bu şartlarda daha da zorlaştığı için.....
Ne diyorum ben kedim miyavlıyor doğum günüm yaklaştı sanırım :)

Hahahaha üstadım ya güldürdünüz beni. Fakat hem odun hem doğa aşığı bir buhardaşınız olarak bu hassas konuda kısa bir kelam etmek isterim. Ağacın genci de yaşlısı da makbuldür ahşap çıkartmak için eğer iyi yerde güzel büyümüşse, fakat yanlış bilmiyorsam yaşlı ağaçlar daha gövdeli olduklarından kârlılıkları fazla ve doğal olarak bunlardan çıkartılan hem ahşap hem de daha sonra stabilize edilmiş ahşap daha uygun fiyata temin ediliyor.

Bu minvalde teorik olarak kafasına göre ormana dalıp ağaç kesen bir ülkeden tedarik edilmediği sürece büyük oranda yaşlı ağaçtan yapılmış modlar kullanıyor olmalıyız. Ki bu da aslında iyi bir şey ormancılık açısından, malumunuz kontrollü olarak yaşlı ağaçların kesilip keresteye çevrilmesi orman sağlığı açısından da fayladı hem yerine yetişecek genç ağaçlar, hem de hastalanıp kuruyan yaşlı ağacın yanıcılığının artması nedeniyle.

Ha yok bugüne kadar elimden geçen çok çeşitli menşeli ahşap ve stabwood modlardan bazıları için sağlıklı genç ağaçlara kıyılmışsa bu üzüntü beni mahveder. Umarım böyle bir durum olmamıştır. Kedilerimi seviyorum, bu yüzden öldürüp kürkünden atkı yapmam ama. Ahşabı da bana hissettirdiği o doğallık, ağaca, ormana yakınlık hissi için seviyorum, bir zamanların kürk tutkusu gibi zenginlik beyanı tarzında "çirkin, bencilce" bir amaçla değil. Tanıdığım hiçbir buhardaş da benden farklı değil. ????

üstad şöyle ki dna c serisinden sonra pek keyifli gelmedi çok hızlı bir ateşlemesi var. gerçi 1 watt altında kullanınca sorun olmuyor. elimde dicodes olunca çok da elim gitmiyor ona. ama elimde stab olmayan bir mod + yedek mod daha olmalı mantığında tutuyorum elimde.

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt