• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Minor Mtl Rta Kullanıcı Kulübü

ben 30 yazsada 29 olduğunu düşündüğüm tele geçince anladım ki 27-28 baya sıcak. 28 ni80 aromada baya hoşuma gidiyor ama bundan böyle 30 hatta 31-32 ga :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
O zaman flat tel de denemek isteyebilirsiniz eğer macera arıyorsanız. 30ga müptelası biri olarak flata geçtim son zamanlarda. Isı kapasitesi çok düşük olduğu için hem soğuk hem de tepki süresi çok kısa. En kötü saramayıp dolaba yollarsınız, aklınızda olsun. :)

//ek: burası Minor başlığıymış yahu ben de "MTL kullanıcıları kulübü" konusundayız sanıyorum. :eek:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
abi aslinda zor degil teknigi var. yazayim da sen dahil belki birilerine faydasi olur.
pamugu keserken ucunu yaklasik 50-60 derecelik bir aci ile kesiyorum. ucu haliyle sivri oluyor. kestigim kismi iyice ikiparmak arasinda ezerek sertlestiriyorum. bobinden gecirip tuttuktan sonra bir el sola, diger el saga bukerek yani dondure dondure sokuyorum. bu teknikle bobin yerinden bile oynamiyor pamuk kalinligi uygun ise.

bir de kendine haksizlik etme podluk degilsin ????

Konu önlem ve manasına dönecek olursak ???? ikinci ellerde görünmeye başladı. Denemeciler mi, memnun kalmayanlar mı acaba ???? 350 TL'den sürüyorlar sahalara .

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt