• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Mods Sirius Mods VEGA Rda Tanıtım ve Bilgilendirme Başlığı

Tamam belki donanım olarak kalabalık fakat bir şekil tutturdun mu pek değişmiyor öyle sürüp gidiyor..
200 olsaydı çekerdik bir tane..

biri çıkıp ek parçalar hazırlanıyor yakında satışa çıkacak 300tl nin altında olacak yazmıştı bide engin bey çıkıp merak etmeyin fiyat performans olacak diyince ben 250 civarı tahmin ediyordum ama 350 rda için çok yerli üretim olmasa döviz üzerinden hesap kitap yaparız da kusura bakmasın kimse busefer benden pas.!

60.31 $ yarı fiyatının da altında yerliye sunulmuş diye düşünebiliriz de hep 300 TL olarak beklenti içinde olunca tepki hoş karşılanmalı. Bende almayanlar safına geçeceğim. Sırf vega için squonk mod almama rağmen

3 pinli ne sıkılıkta? 7 pinli ne sıkılıkta?
Hava kaçağı var mı?
Spica pro ile kıyasla aroma ve boğaz vurumu nasıl?
Hiçbirşey bilmiyorum bu sorulara ait. Yabancıların içim şekli hiç uymuyor bana. 1 tane yerli inceleme yok. bizlerden birileri de inceleyip yorumlarını yazana kadar stok kalır mı bilmem.
Kaldı ki mtl kullanıyorum. Dl parçalara da para vermem gerekecek bu şekilde.
Bilemedim :(

Evet anlık bir yığılma oldu, site arayüzünün de değişmesine denk gelen kısa süreli bir aksaklık oldu. Şu an durum stabildir dostlar :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

almanyada üretilip almanyada 130 euroya satılan dünyaca ünlü markanın rda sı pahalı ama Türkiye'de üretilip Türkiye'de 350tl ye satılan rda normal se tamamen katılıyorum... 2 ürün birden almıyoruz sonuçta aynı ürünü farklı kombinasyonlarla dl ve mtl olarak kullanıyoruz, 2 tane deck verilmiyor misal.. çinde üretilip dolar üzerinden satışa çıkan ürünün fiyatını 6 ile çarpınca bile daha ucuza geliyor. yanlış anlaşılmasın ben şuan mtl de spica pro ve helix kit kullanıyorum. sanırım sadece benim fiyat performans anlayışım farklıymış diyip kenara çekileyim alanlara hayırlı olsun güzel ürün..

Bu Kriz ortamında, hele ki Doğalgaz ve Elektrik faturalarının Kabardığı bu aylarda, çoluğun çocuğun rızkından kesip 350 verilmez. Yerli üreticiler iyi alıştılar 300 lü rakamlara Maşallah..
:disappointed:
Alan Satan hayrını görsün ne diyelim. ????

Aslında 250₺ lira civarında bir çok kombinaysonda satılabilinirdi.
1- Deck 150₺
2a -Mtl Aksesuar 50₺
2b - Dl Aksesuar 50₺
3a- Siyah Set 50₺
3b- Gümüş Ser 50₺

Böylece;
-Tek Renk Sadece Mtl isteyene 250₺
-Tek Renk Sadece Dl isteyene
250₺

-Çift renk mtl isteyene 300₺
-Çift renk dl isteyene 300₺

-Tek renk MTL/Dl isteyene 300₺

-Çift Renk DL/MTL isteyene 350₺

Bu şekilde bütçesi kısıtlu çoğu kişi sahip olabilir, zamanlada diğer parçalarıda temin edebilirdi.

Herkez farklı farklı alacak elde birçok parça kalıcak derse üretici,
eninde sonunda bu parçalar tek tek satışa çıkacak. Yarın bir gün adamın ultem parcası kırıldı yada izolatörü kayboldu ne olacak.

Son düzenleme:
Global piyasaya bir göz gezdirirsek benzer ürünler 150 avro bandından başlıyor, bir iki ultem cap pc cap falan istersek 50-60 avro daha eklemek gerekiyor. Ve sadece kozmetik amaçlı genelde. O yüzden bu kadar görsel ve fonksiyonel seçeneğin olduğu bir kutu kargo dahil 350 tl uygun olmuş. İçim kalitesini bilemem göreceğiz ama çok pahalı demek biraz haksızlık olmuş.
Saygılarımla..

Onunla mı uğraşsınlar bi de hocam, yerli diye fiyata bakmayıp alacak çok insan var onlara güveniyorlar bu fiyatları yazarken. Bir de asıl satış hedefi besbelli ki Türkiye değil, yerli kullanıcının ne istediğini çok umursayacaklarını sanmam. Taifun olacaklar Taifun :) Madem hedef Taifun olmak, biz de SXK bekleriz bitti gitti :D

piyasa da kıyas yapılacak yerli diğer rda 260tl,squonk pin yok.yine o kadar seçenek yok içinde.ben o şekilde kıyaslama yaptım.zaten dediğim gibi dl kullanmayacak kişiler için boş yere alınacak parçalar var.
daha önce dediğim gibi yerli piyasa da zaten squonk kullanıcısı yok,daha çok italyanlara yönelik yapılmış bir ürün olmuş bence.

Lakin Almanya'da yaşayan vatandaş kendi para birimi ile 150 birim ödüyor kayfuna. Şu kur meselesini artık anlayın her karşılaştırmada x5 x6 yapmayınız.
Bizden buradaki üreticiye 350 birim ödememiz isteniyor.
Uzi modz'un canını yiyeyim ato + drop kit için 210 birim isyiyor. Malzeme ve inovasyon dersiniz 350 bu sebeple dersiniz lafım yok.
Alan arkadaşlara güle güle kullanmaları dileğiyle..

1,931Konular
128,770Mesajlar
9,877Kullanıcılar
Oguzhank99Son Üye
Geri
Üst Alt