• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Stratum Zero Prestige Tub Mod

e727835b7ebcd0225acaf46041322716.jpg
d4405e33ee847ab3bfeb6aa90cc6b6cd.jpg

Maksat ortam şenlensin

Hussar ile çok yakışıklı oldu lakin hussar bize uymadı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Göndereyim deneyin hocam

Yanlız atoda şunu belirtmek isterim efil efil ato :)

Edit: Ben sıkı seviyorum mtl de görüntü güzel aroma güzel çok degil 3 fırt çektim bu benlik degil dedim çıkarttım geri tadımlamak deneyim saglamak isterseniz gerçekten gönderebilirim. Problem olmaz benim için

092d17c8eebb6b06382ceef45d9bee68.jpg

Mod hakkında bir kaç nacizane düşüncemi belirtmek isterim.
Ele oturuşu çok hoş
Boyutu güzel 21700 için çok iyi bir boyut bence
Malzeme kalitesi yeterli
Çapak vb durum söz konusu değil
Tek eksisi benim gördüğüm mekanik gibi degil ateşlemede sanırım dalgalanma oluyor bazen kesiyor sonra tekrar veriyor gibi bu hoşuma gitmedi
Bu tarz bir modu ilk kez kullanıyorum (mosfetli)
Oda normaldir berkide bana garip gelmiş olabilir
Gus’dan daha çok begendim şekil ve kullanılabilirlik olarak

Allah razı olsun. Teşekkür ederim baktım fakat hiç çapak yok sürekli olmuyor saten bundedigim ilk kullanmaya başladıgımda olmuş idi berkide ateşleme tuşu ilede alakalı olabilir. Henüz 1 saat olmadı birazdaha kullanıp daha iyi gözlemlemek gerekir.

Orj mosfet için satıcı ile iletişim sagladım. Aldıgım cevap kısa ve net idi biz sadece kendi sattıgımız ürünlere mosfet satıyoruz olmuş idi =)

Hiç demeyin oysaki ne hayaller ile mesaj atmış idim orjinal satan arkadaşa mod çok güzel bu arada elde tutar iken olsun vermiş oldugu hissiyat olsun ben çok begendim
Ürünü eline aldıgınızdani ilk izlenim çok önemli.
Bakınız hussar x

Samimi mesajin icin tesekkurler :)

Merak edenler icin yaziyorum:
Orjinal yedek mosfetin fiyati 20 euro ve Almanya dan Alex Lehmann satiyor facebook uzerinden ulasabilirsiniz ama klon mod icin oldugunu soylerseniz yukarida yazildigi gibi satmayi reddedebilir.

@Pleasewait abim sayesinde dün denedim, azıcık guncukladım. Mod diğer mechlere göre daha ergonomik ve tepki süresi gayet güzel. malum modlarında içime etkisi olduğunu biliyoruz ve bu kocaman ve afilli markalı arkadaş gayet keyifli.

gelelim işin diğer tarafına, orijinaline o para verilir mi? Kanaatimce verilmez, verilmemeli. nihayetinde pille kutup arasına mosfet sıkıştırılmış bir boru. he alınır, birim fiyatı ile alınır, bizim gibi 1'e 5-6 veren para birimleri ile alınmaz, almam yani :) ( orijinalinden bahsediyorum, klonu 170-180 civarı idi sanırım )

Bu ve buna benzer tutumlari gercekten cok itici buluyorum, yok "alinmaz, alinmamali" yok "o kadar para verilir mi"
Bunlari yazmanizin nedeni alim gucunuzun bunlara yetmemesi ya da bu malzemeyi begenmiyor olmaniz degil mi?
Ne alim gucumuz ne de zevklerimiz ayni degil!!! Ben begendim aldim, sen begenmez almazsin ama "alinmamali" deme hakkina sahip felan degilsin.

Madem "nihayetinde pille kutup arasına mosfet sıkıştırılmış bir boru", madem bu kadar basit siz yapin da sizden alalim, o "verilmemeli" dediginiz fiyati size odeyelim.

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt