Genel Sohbet Takıntılı Buharcılar

Takıntıların bir kısmı sebeplerin, bir kısmı alışkanlıkların sonucu...belli bir marka likit, pamuk, tel ato kullanmak gibi., aynı likitden stok yapmak gibi..
aynı atodan bir kaçtane almak gibi..
Belli sarımlarda kalmak, hatta tek marka bir mod da takılmak gibi..

Benimde 13.5 watt takıntım vardı :) bende @url hocanın paylaşımlarından sonra bıraktım.
Bir de 555 takıntım var. Abi sürekli 2 atonun birinde olacak bu. O yüzden geçen sene 1 litre kadar demledim. Şimdi tekrar demlemeye 1 litre hazırladım. Hoş son zamanlarda şeftali veya mango ile karıştırıyorum ama böyle de çok güzel oluyor.
Bir takıntım da tribeca. Ondan da stokta olmayınca kendimi eksik hissediyorum.

Bende de bu aralar driptipin altında kalan likiti silme isteği,huyu geldi. Saat başı bakıyorum. Likitin biriktiği de yok ama sürekli peçeteyle kontrol ediyorum :D

Eskiden vg-pg-nbase alıp ayrı ayrı şırıngalarla tam vg-pg oranı tam nic oranı tutturma isteği vardı ama onu atlattım çok şükür :D ama içimden hep likit demlerken ulan yapıyorum ama böylede oldu mu acaba demeyi bırakamadım :D

Pamuklama yaptıktan sonra 3-4 dk atomizeri inceliyorum özellikle mtl atomizerimde. Güzel oldu mu akıtır mı aman falan :D

Mod ile atomizerim birbirine yakışmaz ise mod'u satıyorum yeni mod alıyorum genelde. Çip mip hiç önemli değil birbirlerine yakışsın yetiyor. Bu sebeple mod almadan önce saatlerce 22mm atomizer nasıl durur siyah yakışır mı gibi uğraşlarım oluyor. Galaxies alacakken siyahını 2. el bulamıyorum diye sıfır almıştım böyle küçük bir takıntım var.

Bende de atomizeri ilk kurup 1 2 nefes alınca geri ufleyip fışır fışır Edip etmediğini kontrol etme takıntısı var.Mazallah bir kere olsun direk soğuma geliyor cihazdan satıyorum. Bütün sattığım cihazlarıma burdan sesleniyorum : Sorun sizde değil bende evlatlar sahibiniz çok takıntılı maalesef
:) :)

Masallah herkesin takıntısı varmış. Ama okuduklarım hep masum takıntılar.
Tek @HMA arkadaşımızın ki biraz riskli ???? temizlik hastalığı iyidir, insanın içini rahatlatır.
Bu arada bende Troy rda da demir tadı alıyordum. Demir tadi aldıkça elden çıkarıp yenisini alıyordum. En son 1 tanesinde demir tadı gelmedi de 3 senedir duruyor ????

Aklıma geldi
Şu atomizerin camına kadar ağzına sokanlara veya emzik gibi püfürdediklerinde de çok takıntı yapıyorum samimiyetime göre espri yaparım

Kıhh kıhh kuaha

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Tam takintilarimi yazacaktim bunuda siz eklediniz. DL cekimde arabaya ara gazi veriri gibi ( cokca yaparim eger hanim cocuk yoksa arabada :) ) yaparim, yoksa o DL den keyif alamiyorum , buhar daha dolu ve aroma daha iyi geliyor ki mantikende oyle olmasi lazim.

Orijinal ve sifir takintim var, elimde bir tek prime 2. El ama oda piyasada sifir bulamamistim 1 sene once mecbur temizini buldum ama Almanyaya giden olursa kesin alacagim :)

Kozmetik takintimda vardir , eger gozume cok batan bir darbe olursa once kendimi telkin ediyorum ama bir sure sonra kesin elden cikaririm. Sevmiyorum ama e sigara icin canta tasiyorum, hepsini peceteye sarar oyle cantaya koyarim ayri goz olsa bile :)

4 ml likit bittiyse ve eger cok zor durumda degilsem kesinlille pamuk degisme takintim vardir.

Baktimda baya takintim varmis :D

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt