Genel Sohbet Takıntılı Buharcılar

Her tank bitiminde pamugu ve teli mutlaka degistiririm. Usenirsem teli 1 tank daha kullaniyorum ama pamuk mutlaka degisiyor. Biriken tortuyu gorunce icesim gelmiyor. Tadi da etkiledigini dusunuyorum. Bu yuzden sevdigim atomizerden mutlaka 2 tane alıyorum. Aralikli sarimda mutlaka araliklar esit olmali, Gözüm esit olmadigini anlarsa ki anlar (10 yil tornacilik yaptim, 25 yildir kumpas, mikrometre kullaniyorum) yeniden sariyorum :)

Aynı durum bende de var. geçen ayarda pod olayına ilk başladığımda minifit aldım. hemen yedek kartuş siparişi geçtim. kartuşları gelmeden cihazı sattım.
aspire breeze2 aldım, çok hoşuma gitti hemen 5'li coil ve yedek kartuş siparişi geçtim, sonra Smok Nord'a merak salınca aspireyi sattım ama elimde kartuşları kaldı. Smok nord geldi aha dedim tamam bu gerçekten güzel, hemen 5'li coil ve yedek kartuş siparişi verdim. Kartuşlar halen gelmedi ama cihazı satalı 2 hafta oldu.
Şimdi pasito kullanıyorum hiçbir sipariş geçmedim şimdilik ama elim de kaşınmıyor değil hani :D:D:D

watt küsuratı konusundaki hassasiyetleri okudukça rahatladım :D Bu ara favorim cam tank yedekleme, bu zamana kadar sadece 1 adet kırmış biri için neyin çabası ama rahat uyutuyor geceleri .. yedeğin yedeği ile gezme olayımıda yeni yeni dizginledim yani stabil diyelim şu an:giggle:

3,7 V’u uzun zaman önce aştım. Artık 3,8’lere falan çıkabiliyorum. ????
Yedeğin yedeğinin yedeği işini de, sadece yedeğe indirdim. Ama hala yanımda beş günlük likit ve fazladan bir çift pille geziyorum. Az kaldı o işi de çözeceğim. ????????

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt